Acun Ilıcalı’dan O Ses Türkiye Paylaşımı Geldi! “Özlemişim” Yorumunu Yaptığı Postta Sevgilisi de Vardı

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Acun Ilıcalı’dan O Ses Türkiye Paylaşımı Geldi! “Özlemişim” Yorumunu Yaptığı Postta Sevgilisi de Vardı

31 Aralık’ta yılbaşı özel olarak yayınlanan programların arasında Acun Ilıcalı’nın eşsiz programı O Ses Türkiye’de vardı. Acun, yılbaşı ritüelini bozmayarak yarışmayı izleyici karşısına getirdi. İzleyenler bir hayli özlediğini belitrmişti ama bu kez yorum Acun’dan geldi. Acun Ilıcalı, “Özlemişim :)” notuyla O Ses Türkiye kadrosunu paylaştı. Postta sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da vardı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel

O Ses Türkiye’yi herkes çok özledi. Acun Ilıcalı da bu yılbaşında hasrete kısa bir ara vererek yılbaşı özel programla TV8 ekranlarında O Ses Türkiye hayranlarını sevindirdi.

Programda birbirinden renkli konuklar vardı. Herkes farklı bir konuyla 31 Aralık gecesi çok konuşuldu. Kerem Bürsin Hande Erçel ikilisi, Ezgi Mola Enis Arıkan ikilisi, Aleyna Tilki’nin performansı, Ayça Ayşin Turan’ın sakin tavırları konuşudu da konuşuldu!

Programda konuk olan başka isimler de vardı. Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Hakan Çalhanoğlu da geceyi renklendirdi. Jüri üyelerinin siyahlar içinde olması da dikkatlerden kaçmadı.

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programı her haliyle geceye damgasını vurdu. Öyle ki reyting sıralamasında birinci oldu! Şampiyon olan takım ise Ebru Gündeş’in takımı oldu. Şampiyon takımda; İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Cemal Can Cansever ve Kerem Bürsin vardı.

Acun’un Sevgilisi de Vardı!

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’dan sonraki sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya! Bir süredir birlikte olan çift O Ses Türkiye’de de ayrılmadı. Hatırlarsınız! Geçtiğimiz yıllarda Şeyma Subaşı da bu şekilde Acun’un programda olan görüntüleriyle konuşulmuştu. Şimdinin konuşulan ismi de yeni sevgili Ayça Çağla!

Acun Ilıcalı’dan “Özlemişim” Notu

Acun Ilıcalı yaklaşık bir saat önce Instagram hesabından bir post paylaştı. Postta O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programının jüri üyeleri vardı. Acun Bey, “Özlemişim:)” notunu posta düşerek herkesi etiketledi. Postta sevgilisi Ayça Hanım’ın da olması dikkatimizden kaçmadı.

O Ses Türkiye’yi herkes özledi! Belli mi olur? Masterchef bittikten sonra sıra O Ses Türkiye’ye geliverir. Dileklerimiz bu yönde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz