Ümitcan Uygun’un Instagram Hesabı Hacklendi DM’leri İfşa Oldu: Müge Anlı’yı Öldüreceğini Söylemiş!

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Ümitcan Uygun’un Instagram Hesabı Hacklendi DM’leri İfşa Oldu: Müge Anlı’yı Öldüreceğini Söylemiş!

Ülkemizde kadın cinayetlerinin ardı arkası kesilmiyor, kesilemiyor. Her yıl binlerce kadın; eşleri, sevgilileri, aile bireyleri ya da hiç tanımadıkları biri tarafından vahşice katlediliyor. Bu isimlerden son dönemlerde en çok dikkat çekenlerden biri ise Haziran ayında gerçekleşen Aleyna Çakır cinayeti.

Baş Şüpheli Ümitcan Uygun

Aleyna Çakır Ümitcan Uygun

Aleyna Çakır, 3 Haziran 2020 tarihinde evinde bornoz kuşağıyla, tavana asılmış bir şekilde ölü olarak bulundu. Ancak kimse bunun bir intihar vakası olduğuna inanmıyordu. Baş şüpheli ise, Aleyna Çakır’ın sevgilisi Ümitcan Uygun’du. Ortaya pek çok iddia atıldı ancak Ümitcan Uygun, denetimli serbestlik ile mahkeme kararıyla serbest bırakıldı.

Müge Anlı’ya Tehtit!

Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına kadar iştikal eden konunun bu kadar dallanıp budaklanacağını muhtemelen kimse düşünmüyordu. Önce, Aleyna Çakır’ın Ankara’da bir pavyonda çalıştığı ortaya çıktı. Hatta ölmeden önceki son videosu sosyal medya kanallarında gezmeye başladı. Ardından, Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un öğretmen olduğu ve çalıştığı okullarda genç kızları pavyon hayatına sürüklediği iddia edildi.

Gülay Uygun

Bu iddiaların çıkmasının ardından Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un intihar ettiği haberi herkesi şoke etti. Ancak, bu intihar haberine de kimse inanmadı. Herkes, Gülay Uygun’un bildiği şeyleri söyleyeceğinden korktuğu için ortadan kaldırdığını düşünüyordu.

Gülay Uygun’un sözde intihar olayı üzerinde, Müge Anlı’nın programında ipler iyice gerilmişti. Ümitcan Uygun, çevresinin geniş ve arkasının sağlam olduğunu her defasında dile getirmekten çekinmeyerek Müge Anlı’yı aleni bir şekilde tehtit etti. Ne hikmetse, Ümitcan Uygun’un çevresindeki herkes hayatını kaybediyor ama kendisi hiçbir ceza almıyordu.

Instagram’ı Hacklendi!

Ümitcan Uygun

Bugün ise, Ümitcan Uygun’un Instagram hesabı hacklendi ve DM’leri ifşa oldu! Pek çok evli ve bekar kadınla uygunsuz yazışmaları olan Ümitcan Uygun, arkadaşına Müge Anlı’yı da öldüreceğini itiraf edince ortalık karıştı!

Ayrıca sadece Müge Anlı’yı tehtit etmekle kalmamış; birçok kadınla cinsel içerikli konuşmalar yapmıştı. Aleyna Çakır cinayetinin baş şüphelisi Ümitcan Uygun’a bu kadar çok kadının ilgi göstermesi de ayrı bir olay:

Ümitcan Uygun
Ümitcan Uygun
Benzer Haberler

Emir 27 Aralık 2020

Allah belanı versin inşallah ooo çocuğu

Yorum Yaz