Özge Özpirinçci Saçlarını Düzleştiren Sevgilisi Burak Yamantürk’e Övgüler Yağdırdı: “Yapamadığın bir şey var mı?”

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Özge Özpirinçci Saçlarını Düzleştiren Sevgilisi Burak Yamantürk’e Övgüler Yağdırdı: “Yapamadığın bir şey var mı?”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, altı yıldır Burak Yamantürk’le birlikte. Her fırsatta sevgilisini öven oyuncu, bu kez Yamantürk’ün bambaşka bir yeteneğinden bahsetti!

Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci fotoğrafı

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, “Tatar Ramazan” dizisinde iki sevgiliyi canlandırdı. Set sonrası arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncular tam 6 yıldır birlikte! Burak Yamantürk’e “ruhumun yarısı” diyen Özge Özpirinçci, her fırsatta ona olan sevgisinden ve güven bağından bahsediyor.

Özge Özpirinçci’nin Hayatındaki En Kıymetli Şey O! Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin Aşkı Nasıl Başladı?

Bir Süredir Ege’deler

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk fotoğrafı

Özge Özpirinçci başrolünde olduğu “Kadın” dizisinin geçtiğimiz şubat ayında bitişinin ardından Burak Yamantürk’le beraber soluğu Marmaris’te aldı. Daha sonra Netflix’ için çekilmesi planlanan “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisi için İstanbul’a dönen çifti büyük bir sürpriz bekliyordu. RTÜK ve Netflix arasındaki anlaşmazlık yüzünden dizi iptal oldu ama ekip bunu setin ilk günü öğrendi! Bu tatsız olayın ardından Ege’ye geri dönen çift, aylardır Marmaris ve Bodrum’da yaşıyor.

Ünlü çift şu sıralar işleri için İstanbul’a döndü. Özge Özpirinçci, bir senaryoyu beğendiğini olursa setlere döneceğini söylüyor. Ama çift işlerini hallettikten sonra yine Ege’nin yolunu tutmaya kararlı!

Elinden Her İş Geliyor!

Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci

Instagram storyleri ile meşhur olan Özge Özpirinçci, bu kez İstanbul’daki ev hallerini paylaşmaya başladı. Sevgilisi Burak Yamantürk’ün şaşırtan bir özelliğini de bu sayede öğrenmiş olduk.

Özge Özpirinçci

Sevgilisinin saçlarını düzleştirdiğini anlatan Özge Özpirinçci, “Her iş geliyor yahu bu adamın elinden helal!” diyerek her zamanki gibi Burak Yamantürk’ü övme fırsatını kaçırmadı! Burak Yamantürk ise sosyal medyada çok fazla görünmeyen, röportaj vermeyen biri. Buna rağmen bir kadına nasıl güzel destek olduğu ve Özge Özpirinçci’yi ne kadar sevdiği çok belli!

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftine hep böyle güzel anlar yaşayacakları ve birbirlerini keşfedecekleri nice mutlu yıllar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz