Ezgi Mola ve Enis Arıkan’dan Mutluluk Pozu: Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı Dizisinin Yıldızları Birleşti: Eski Dostlar Nispet Yaptı!

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2021

Ezgi Mola ve Enis Arıkan’dan Mutluluk Pozu: Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı Dizisinin Yıldızları Birleşti: Eski Dostlar Nispet Yaptı!

Ezgi Mola, son zamanlara damga vurmayı başarmış en iddialı kadın oyunculardan birisi. Masumlar Apartmanı’ndaki performansı ile ortalığı kasıp kavuran güzel oyuncu, yılların eskitemediği dostu Enis Arıkan ile bir araya geldi ve dostu düşmanı çatlattı. İşte dakikalar içinde binlerce beğeni alan o fotoğraf!

Özenilen Arkadaşlık!

Enis Arıkan ve Ezgi Mola, Türk televizyon ekranlarının en samimi ikililerinden. Biz onlara gülmeyi çok seviyoruz fakat bu yıl iki isim de bizi epey şaşırtmayı başardı. Ezgi Mola Masumlar Apartmanı dizisindeki performansıyla, Enis Arıkan da Camdaki Kız dizisindeki performansıyla hepimize şok üstüne şok yaşatmıştı.

Her iki isim de dram türünde de ne kadar başarılı olduklarını bize kanıtlamıştı. Dostluklarında 15 yılı deviren bu ikili şu sıralar oldukça yoğun bir çalışma temposuna sahip. Her iki isim de gece gündüz çalışmaya ve kamera karşısına geçmeye devam ediyor. Durum böyle olunca kendilerine boş vakit ayıramayan ikili, fırsat buldukları ilk anda bir araya geliyor ve bu kavuşmayı sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşıyorlar.

Geçtiğimiz saatlerde yine buluşan ikili, mutlu halleriyle bir kez daha dikkat çekti. Ezgi Mola’nın paylaştığı bu fotoğraf dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Yılların Eskitemediği Dostluk!

Geçtiğimiz saatlerde yakın dostu Enis Arıkan ile olan bu fotoğrafını paylaşan Ezgi Mola, bir kez daha dostu düşmanı çatlatmayı başardı. Biz de bu güzel dostların mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz