Ezgi Mola’nın İçine “Safiye” Kaçtı: Mustafa Aksakallı Sevgilisi Ezgi Mola’nın Temizlik Takıntısını Paylaştı

Aleyna Özyaman

Haberler

31 Ocak 2021

Ezgi Mola’nın İçine “Safiye” Kaçtı: Mustafa Aksakallı Sevgilisi Ezgi Mola’nın Temizlik Takıntısını Paylaştı

Son dönemin en popüler dizilerinden biri şüphesiz Masumlar Apartmanı! Yayınlandığı gün tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı, yayınlandığı gün reyting sıralamasını tek başına domine ediyor resmen.

Zirveyi kimseye kaptırmayan dizinin bu kadar başarılı olmasının sebeplerinden biri, yetenekli oyuncu kadrosu: Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerini paylaştığı dizide, herkes rolünü yaşıyor sanki! Aslında Ezgi Mola, rolünü gerçekten yaşıyor çünkü normal hayatında da temizlik takıntısı var!

Ezgi Mola’nın Temizlik Takıntısı

blank

TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın yıldız oyuncusu Ezgi Mola, dizide temizlik takıntılı “Safiye” karakterini canlandırıyor. Ancak Ezgi Mola’nın storylerinden anladığımız kadarıyla, kendisi de en az oynadığı Safiye kadar titiz! Tamam Safiye kadar değildir elbette -ki olmasın da zaten- ama Ezgi Mola’da da biraz temizlik konusunda hassasiyet var diyebiliriz!

blank

Ezgi Mola’nın bu temizlik takıntısını, sevgilisi Mustafa Aksakallı olmasa göremeyeceğiz. Beraber yaşayan çiftimiz sık sık birbirleriyle uğraştıkları görüntüleri Instagram hesabından yayınlıyor. Özellikle de Mustafa Aksakallı, Ezgi Mola’nın temizliği biraz abarttığı anlarda eline telefonu almaktan geri durmuyor.

Daha Önce de Elini Ovmuştu!

blank

Geçtiğimiz aylarda Koronavirüs pandemisi yüzünden hepimizin içine “Safiye” karakterinin kaçtığı dönemde, Mustafa Aksakallı sevgilisi Ezgi Mola’nın dizi setinden eve döner dönmez ellerini resmen ovaladığı bir videoyu Instagram takipçileriyle paylaşarak, Ezgi Mola’nın temizlik konusundaki hassasiyetini bizlere kanıtlamıştı. Bugün de benzer bir videoyla daha karşılaştık. Detaylar için:

Şimdi de Üzerini Süpürüyor!

Sokağa çıkma yasağının olduğu bu hafta sonunu evde geçiren Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’dan ev hali videosu geldi. Mustafa Aksakallı, sevgilisi Ezgi Mola’nın elektrik süpürgesi ile üzerini süpürürken videoya çekip Instagram hesabında paylaştı.

Videonun üzerine ise “Bu haftaki bölümü çok merak ediyorum, evde hiç iyi şeyler olmuyor” yazan Mustafa Aksakallı, sevgilisi Ezgi Mola’yı etiketlemeyi ihmal etmemiş. Anladığımız kadarıyla ara ara Ezgi Mola’nın içine “Safiye” kaçabiliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz