Ezgi Mola’nın Merve Dizdar’ı Etiketleyerek Yayınladığı Story! Ruhsuz Merve

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Ezgi Mola’nın Merve Dizdar’ı Etiketleyerek Yayınladığı Story! Ruhsuz Merve

Ezgi Mola ve Merve Dizdar arasındaki tatlı atışmalar devam ediyor. Ezgi Mola dün akşam Instagram hesabından bir story yayınladı. Story’de “Merve’yi de etiketledim” diyen ünlü sanatçı bakın daha neler neler söylüyor. İşte Ezgi Mola’nın Merve Dizdar’a söyledikleri!

Nasıl Uyuyor Bu saatte?

Ezgi Mola kişisel Instagram hesabından yayınladığı yukarıdaki story’de “Merve’yi de etiketledim saat 11’de uyuyor, nasıl uyunur 11 de ya” diyerek yine Merve Dizdar’a sataştı. “Merve de mesaj yolladı. Yatmaya hazırlanıyordum seni gebertirim diyor” diyen Ezgi Mola ayrıca story’nin altına Ruhsuz Merve yazmayı da ihmal etmemiş.

Merve Dizdar’ı Sıkıştıran Soru

blank

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben karakterini oynayan Merve Dizdar ve ablası rolündeki Ezgi Mola arasındaki atışmalar “İbrahim Selim İle Bu Gece” programı ile birlikte neredeyse zirveye çıktı. Programa konuk olan Merve Dizdar’a Gupse Özay ve Ezgi Mola’nın fotoğraflarını yan yana koyup hangisi ile yemeğe gitmek isterdin diye sorulan soru ile olanlar oldu.

Gupse Özay da Atışmaların Parçası

blank

Dizdar bu soruya Ezgi Mola ile çok güldüğünü ama Gupse Özay ile daha çok güldüğünü söyleyince Gupse Özay durumun daha da üzerine giden bir mesaj yayınladı. Merve Dizdar’ın kendisine sorulan soruya verdiği yanıtı duyan Gupse Özay, kendisini seçtiği için Dizdar’a “Benle Ezgi’den çok daha fazla gülüyorsun. Kusura bakmasın Ezgi Mola” şeklinde mesaj göndermişti. Hatta akabinde Masumlar Apartmanı dizisinin afişini yayınlayan Özay altına da “İnşallah Ezgi Mola ile benden daha çok eğlenmezsin Merve….” notunu yazdı.

Benzer Haberler

Hand 12 Mart 2021

Sanırım Merve’nin son zamanlardaki çıkışı ve sempatikliği zorlarına gitmiş. Ayrıca ezginin gerçek hayatta da kötü olduğunu bilmiyordum öğrenmiş oldum….

Yorum Yaz