Nihayet Türkiye’yi Hatırladı! Can Yaman Türkiye Büyükelçiliği Desteğiyle Çekilen Tanıtım Filmine Katıldı

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Nihayet Türkiye’yi Hatırladı! Can Yaman Türkiye Büyükelçiliği Desteğiyle Çekilen Tanıtım Filmine Katıldı

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalya’da bu kez Türkiye için çekim yaptı. Yaman, Türkiye Büyükelçiliği’nin çektiği tanıtım filmine katıldı.

Can Yaman

Ünlü oyuncu Can Yaman, son dizisi “Bay Yanlış” ile yaşadığı hüsranın ardından İtalya’nın yolunu tuttu. Çünkü İtalyanlar, Türk yapımı romantik komedilere bayılmıştı ve Can Yaman’ı çok seviyorlardı! İtalyan Lisesi mezunu olan ünlü oyuncu, ülkenin dilini bilmesinin de verdiği avantajla İtalya’da kısa zamanda büyük başarı elde etti.

“Sandokan”ın Başrolüne Seçildi

Can Yaman

Can Yaman, aslında bir avukat! Oyunculuk kariyerine 2014 yılında çekilen “Gönül İşleri” ile başlayan Can Yaman, kısa sürede ülkenin popüler oyuncularından birine dönüştü. Genelde romantik komedilerde oynayan ünlü oyuncu, bu sayede yurt dışında popüler oldu.

Can Yaman

Ama dizilerin tutmasını kadın oyuncuların libido seviyesine bağlayan kibirli açıklamaları nedeniyle Türkiye’de gözden düştü. Son dizisi “Bay Yanlış” da tutmayınca İtalya’dan gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

İtalyanların en sevdiği roman kahramanlardan biri olan “Sandokan”da başrol oynamak için anlaşan Can Yaman, bölüm başı 100 bin Euro alacak! Bir korsanı oynayan ünlü oyuncu, aksiyon sahneleri için hazırlıklara başladı bile.

Bu Kez Türkiye İçin Çekim Yaptı

Can Yaman, İtalya’ya gitti gideli neredeyse Türkçe bir paylaşım bile yapmıyordu. Onu iyiden iyiye İtalya’ya kaptırdığımızı düşünmüştük! Nihayet, Türkiye Büyükelçiliği güzel bir projeye önayak oldu. Ünlü oyuncu, dün Türkiye Büyükelçiliği’nin kültür ve turizmi geliştirmek için çektiği tanıtım filmlerine katıldı.

Ünlü oyuncu, İtalyan hayranlarına “Türkiye’nin tüm dostlarına selam ve öpücük yolluyorum. Türkiye’nin güzelliklerini keşfetmek için ülkemde sizleri görmeyi dört gözle bekliyorum” diye seslendi. Türk Büyükelçiliği, tanıtım videosunun çok yakında hazır olacağını duyurdu. Nihayet, birilerinin aklına ülkenin tanıtımı için daha etkili bir yöntem kullanmak geldi! Bakalım, nasıl bir video bizleri bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz