Ailece Dubai Tatiline Çıktılar! Demet Akalın Plaj Sezonunu Bu Sene Çok Erken Açtı

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Ailece Dubai Tatiline Çıktılar! Demet Akalın Plaj Sezonunu Bu Sene Çok Erken Açtı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yaz mevsimini öne çekti! Hayat arkadaşı Okan Kurt ve kızı Hira’yla Dubai’nin yolunu tutan şarkıcı, takipçilerini video yağmuruna tuttu.

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, gezmeye ve eğlenmeye pandemide bile ara vermedi. Mekanlar kapalıyken eve kebapçı çağırması, kızı için açık havada da olsa kalabalık bir parti vermesi ve sık sık çıktığı Uludağ tatilleri çok eleştirilmişti. Sonunda olan oldu, tatile çıktıkları arkadaşlarının ihmali yüzünden Covid-19’a yakalandı.

Ünlü şarkıcının hayranları Demet Akalın için, “İyileştikten sonra artık evde oturmaz” yorumunu yapmıştı. Öyle de oldu!

Yine Bir Doğum Günü

Demet Akalın

Demet Akalın, dün kardeşinin doğum gününü kutladı. Nihayet mekanlar açıldığı için tercihi Yeniköy’deki bir mekandan yana oldu. Neyse ki, bu kez kimse kuralları ihlal etmemiş gibi görünüyor!

Yanındakilerin aksine gösterişli bir kıyafet seçen Demet Akalın, sosyal medyada “Aylar sonra mekanlar açılınca ben” gibi esprilere sebep oldu. Eminiz, kendisi de çok gülmüştür!

Sosyalleşmeye Tam Gaz Devam

Pandeminin bile durduramadığı Demet Akalın, hastalığı atlatıp kısıtlamalar gevşeyince kendini evden dışarı attı tabii ki. Doğum gününün ardından ailesiyle birlikte küçük bir Dubai tatiline çıktı!

Demet Akalın, uçaktan otele gidene kadar çektiği tüm videolardan mini bir kolaj da yaptı. “Biz de tatile çıkmış kadar olduk” demek isterdik ama maalesef sadece izleyerek olmuyor!

Plaj Sezonunu Erken Açtı

Demet Akalın story

Tatil için Rixos Otel’i tercih eden Demet Akalın, böylece otelin plajından ve havuzundan da yararlanmış oldu. Yaz mevsimini epey erken getirdi anlayacağınız!

Filtreler Cama Yansıdı

Demet Akalın, plaj keyfinin ardından alışveriş merkezinin yolunu tuttu. O anları çekerken kullandığı Instagram filtresi ise arabanın camından beyan görünüyordu!

Hira için oyuncak alışverişi yapan Demet Akalın, kendisi için de epey bir şeyler almıştır diye düşünüyoruz. Programda yeni kıyafetlerini görürüz artık! Bakalım, ne zaman dönecekler?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz