Bir Döndü Pir Döndü! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Oğlunu Oynayan Minik Kuzey’in Sevimli Hallerini Paylaştı

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Bir Döndü Pir Döndü! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Oğlunu Oynayan Minik Kuzey’in Sevimli Hallerini Paylaştı

Ünlü oyuncu Eda Ece, “Yasak Elma”ya bir döndü pir döndü! Ece, her zaman yaptığı gibi setten eğlenceli anılarını paylaşmaya devam ediyor.

Eda Ece

Ünlü oyuncu Eda Ece, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma” sayesinde kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. Entrika ve klişelerle dolu bir diziye inisiyatif alarak mizahi unsurlar katmayı başardı!

Ünlü oyuncu, bu durumu “Küçümsendiği durumlarla alay eden, şaşkın, iyi niyetli, dobra bir kadın resmettim. Bir repliği söylemenin 40 çeşidi vardır, Yıldız için hep yumuşak bir tavrı tercih ederek mizah ekledim ve ait olmadığı bir ortamla baş edebilmesini böyle sağladım” diyerek karakterini ne kadar iyi anladığını gösteriyor. Bu tarz, hem onun kendisini ispat etmesini sağladı hem de izleyicilere nefes alacak bir alan yarattı.

O da Covid-19’a Yakalandı

Eda Ece, hastalığı yüzünden “Yasak Elma”nın bazı bölümlerine katılamadı. Ünlü oyuncu, ilk önce hastalığını geçtiğimiz ay İstanbul’u etkisi altına alan soğuk havaya bağladı ve basit bir hastalık geçirdiğini düşündü. Ama durum maalesef bu kadar basit değildi. Eda Ece, Covid-19’a yakalandı, üstelik epey ağır geçirdi!

“Demişler öldü…”

Eda Ece, mart ayının başında nihayet sete döndü. Dönüşünü de her zamanki esprili tarzıyla, “Kral geri döndü” diyerek duyurdu!

Ünlü oyuncunun iyileştiği set paylaşımlarının artmasından da belli oluyor. Malum, Eda Ece sette beklediği uzun saatleri Instagram’da sık sık paylaşıyor. Hatta bu yüzden yanlışlıkla yeni bölüm tüyosu verdiği bile oldu!

Bu Kez Halit Can’ı Çekti

Eda Ece’nin objektifine 2 gündür dizide Halit Can’ı oynayan minik oyuncu Kuzey Gezer takılıyor. Belli ki, setin neşesi hem Eda Ece hem de minik Kuzey!

Minik Kuzey, Eda Ece’ye çok alışmış. Eda Ece’yi ne kadar çok sevdiğini gösterirken tatlılıktan ölecek gibi, baksanıza!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz