Fadi’nin Şeytani Planı ile Ortalık Kan Gölüne Dönecek! Nefesinizi Tutup İzleyeceğiniz Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Fadi’nin Şeytani Planı ile Ortalık Kan Gölüne Dönecek! Nefesinizi Tutup İzleyeceğiniz Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

Aksiyonlu ve nefes nefese sahneleri ile ilk bölümden bu yana takipçilerinin beğenisini kazanan Teşkilat dizisinde ekip Hulki için her şeyi yapmaya kararlıdır. İşte Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı!

Leyal ve Hulki’nin Takas Krizi!

Geçtiğimiz haftanın en önemli olaylarından birisi Serdar’ın gerçek kimliğini açıklayarak Ceren’e evlenme teklifi etmesi oldu. Bu hamle karşısında ne yapacağını bilemeyen Ceren’e bu konuda geçmişinden birisi yardım eder. Öte yandan Leyal’in ele geçirilmesi ile Zayed Fadi tam anlamıyla köşeye sıkışır. En güvendiği elemanı olan Leyal’in Hulki ile takas edilmesi konusundaki pazarlığı kabul etmek zorunda kalır.

blank

Bu takasın mutlaka güvenli bir şekilde gerçekleşmesi gerekiyordur ve ekip bunun için büyük bir titizlikle çalışır. Bunun için Pınar ve Hakkı önceden keşif için Kuzey Irak’ta belirlenen noktaya hareket eder. Onlar keşif için çalışırken Serdar ve Zehra da Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götürmek için yola çıkarlar. Ancak maalesef yolda beklenmedik sürprizler onları bekler. Çünkü bu arada Fadi de kendi planını kurar. Bölgedeki terör örgütleri ile işbirliği yapan Fadi Leyal’i kurtarır kurtarmaz ortalığı kan gölüne çevirmeyi planlar.

Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

Bu hafta yayınlanan fragmanda Fadi gerçekten de ortalığı kan gölüne çevirmek için elinden geleni yapıyor. Hatta yaşananların sadece bir başlangıç olduğunu söyleyerek bölgeye dair daha çok planının olduğunu da açığa verir. Ancak anlaşılan o ki işler onun için de o kadar yolunda değildir. Diğer cephede ise ekibe karşı oluşturulması planlanan terörist operasyonu Ceren’in yönetmesi kararlaştırılır. Bu durum da Serdar ve Ceren’in bu operasyonda tamamen karşı karşıya geleceği anlamına gelir. Teşkilat 7. Bölüm nefes kesen aksiyon dolu sahnelerle Pazar günü TRT 1’de.       

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz