Dedikodu Kazanı: Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan Şık Jest, Şeyma Subaşı Evleniyor, Acun Ilıcalı’nın Düşüşü!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

12 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan Şık Jest, Şeyma Subaşı Evleniyor, Acun Ilıcalı’nın Düşüşü!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Bakalım 12 Nisan Pazartesi, haftanın ilk sendromlu gününde ünlüler camiasında neler yaşanmış?

1. Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Ayrıldı mı?

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı’nın bir yıldır birlikte olduğu Ayça Çağla Altunkaya ile arasına kara kedi mi girdi? Instagram hesabını gizli modda kullanan Ayça Çağla Altunkaya’nın bütün fotoğraflarını kaldırması dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı! Kısa sürede bütün Instagram magazincilerinin diline düşen Acun Ilıcalı, gerçekten ayrıldı mı? Bekleyip göreceğiz! Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Meedo Evlilik İçin Gün Sayıyor!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Mısırlı milyarder sevgilisiyle dostu düşmanı çatlatan Şeyma Subaşı; bugünlerde Bali’de kızı ve Meedo’yla huzurlu bir tatilin tadını çıkartıyor. Endonezya’nın geleneksel kıyafetini denemekten geri durmayan Şeyma; sevgilisi Meedo’nun evlilik sinyallerini Instagram’dan paylaşmaktan geri durmadı! Şeyma Subaşı giyinirken; “Eğer gelinliğin bu olacaksa düğün için daha fazla beklemek istemiyorum. Düğünde hava atarım!”diyen Meedo çoktan evliliğe hazır! Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil Alternatif Tıp Denemeye Başladı!

Seren Serengil

Önceki gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşıp hastaneye kaldırılan Seren Serengil’den haber var! Modern tıptan umudunu kesen güzel yorumcu çareyi doğada buldu. Sapanca’da bir kamp oteline yerleşen Seren Serengil; “Bu bir haftalık dinlenme ve iyileşme sürecimi; yenilenerek, iyi hissederek, her gün serumlarımı aralarak, şehirin keşmekeşinden uzakta geçireceğim. Biraz burada kalıp bir başka kamp otelinde bedenimi ve ruhumu dinlendireceğim. Canım Arto’m ve canım Bircan’ım harika idare ediyorlar. Bilal gibi cengaver bir yapımcımız varken yine harikalar yaratırlar. Ben de Pazartesi günü (önümüzdeki Pazartesi) karşınızda olacağım. Bedenim çok güçsüz kaldı ve geri dönüşüm ameliyatını; zayıflama ameliyatının üstünden bir yıl geçmediği için yapamıyoruz ama ilaç, diyet ve alternatif tıp sistemi ayurveda’yı deneyeceğiz. Sizi seviyorum!” açıklamasıyla sevenlerini rahatlattı. Bu arada detaylar için:

4. Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan Yanlışlıkla Evlendi!

Ayça Ayşin Turan

Show’un önceki gün final yaparak ekranlara veda eden dizisi Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan, bugün oldukça “ilginç” bir haberle güne başladı. Google’a göre 2020 yılında kendisini gibi oyuncu bir Pakistan’lı kadınla evlenen Ayça Ayşin Turan; evlilik haberini Google’dan öğrendi ve Google’a sitem ederek hatanın düzeltilmesini talep etti! Bu arada detaylar için:

5. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan Şık Hareket!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Mütevazılıkları ve yardımseverlikleriyle nam salan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, Ramazan ayı için de kollarını sıvadı! İhtiyaç sahibi 1000 aile için erzak kolisi hazırlatan çiftimiz; bu iş için 3 tane yardımcıyı işe almış! Hem çok güzel bir çift hem de çok yardımsever.

Benzer Haberler

Osman Erdoğan 13 Nisan 2021

Hayırlısı

Yorum Yaz