Meedo Enişte Düğün Sinyalini Verdi! Şeyma Subaşı “Geleneksel” Gelinlik Provasında: “Düğünde Hava Atarım!”

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Meedo Enişte Düğün Sinyalini Verdi! Şeyma Subaşı “Geleneksel” Gelinlik Provasında: “Düğünde Hava Atarım!”

Şeyma Subaşı ve milli eniştemiz Mısırlı milyarder Meedo aylardır hem bizlerin dilinden hem de sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmüyor. Her paylaşımıyla gündem olmayı başaran Şeyma; milyarder sevgilisiyle herkesin hayalini süsleyen bir hayat yaşıyor!

Şeyma ve Meedo

Bugünlerde Şeyma, Melisa ve Meedo hep birlikte Endonezya’nın popüler tatil destinasyonlarından Bali Adasında ultra lüks bir tatilin tadını çıkartıyor. Gittiği yerlere hemen adapte olabilen Şeyma; Endonezya’nın yerel kıyafetlerini denerken; milli eniştemiz Meedo’dan “evlilik” sinyali geldi!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Linç Yemeye Devam Ediyor!

Birkaç günlüğüne İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı; bu İstanbul turunda magazinciler odak noktasıydı. Ayağının tozuyla Buket Aydın’ın canlı yayına katılan ve hayatı, ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Şeyma geçtiğimiz haftaya damgasını vurdu! Ağzından çıkan her kelimeden, konuşma hızına kadar sosyal medyada yerden yere vurulan Şeyma; her zamanki gibi söylenenleri ciddiye almadı.

Şeyma Subaşı

Hatta Meedo ve kızı Melisa’yla birlikte soluğu Endonezya’da aldı! İlk olarak Jakarta şehrine giden çiftimiz; orada suit kiralayınca Şeyma sağ olsun bize sutini gezdirdi. Şeyma da olmasa suit göremeyeceğiz resmen. Melisa’yı bahane ederek suitin bütün odalarını gezen ünlü güzelimiz; havasını atmayı da ihmal etmedi. Suiti merak edenleri şöyle alabiliriz

Düğünümüz Var Dostlar!

Jakarta’dan sonra Endonezya’nın ve dünyanın en popüler tatil yerlerinden olan Bali Adasına geçen çiftimiz; burada da lüks bir villa kiralayarak tatilin tadını çıkartmaya başladı. Yeşil, mavi ve bolca huzurun hüküm sürdüğü Bali’den herkesi çatlatacak görüntüler paylaşan Şeyma’nın söylediğine göre kaldıklarına yerin “kendilerine ait” bir sahili bile varmış!

Bali’de bir süre daha kalmaya niyetli olan Şeyma, bugün kızı Melisa’yla birlikte Endonezya’nın geleneksel kıyafetlerini denemeyi de ihmal etmedi. Şeyma kıyafetinin kendine giydirilmesini beklerken Meedo eniştemiz de orada sevgilisini izliyormuş! Hatta Meedo Şeyma’nın kıyafetini ve fiziğini çok beğenmiş olacak ki; “Eğer gelinliğin bu olacaksa düğün için daha fazla beklemek istemiyorum. Düğünde hava atarım!” diyerek hem sevgilisini hem de diğer odadaki kadınları güldürmeyi başarıyor. Henüz birkaç aydır birlikte olan çiftimiz; çoktan düğün konusunu konuşmaya başlamış bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz