Yalan Söylüyorsanız Hepinizi Elektrikli Sandalyeye Oturturum! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

12 Nisan 2021

Yalan Söylüyorsanız Hepinizi Elektrikli Sandalyeye Oturturum! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm Fragmanı

Hızır Çakırbeyli adeta Ceylan’ın intikamını almaya yeminli. Yine aksiyonlu bir bölüm izleyicileri bekliyor. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm fragmanı!

Hızır Çakırbeyli’nin İntikamı

Geçtiğimiz hafta Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan’ın ölüm emrini veren Tuncay konusunda gözünü karartır ve onu yakalar. Amacı Tuncay’dan intikam almak olan Hızır Çakırbeyli, bunun için Tuncay’ın bağlı bulunduğu şebekeyi çözmeyi hedefler. Tuncay’a ve bu şebekeye karşı vereceği savaşta yanında olan ve en çok güvendiği kişiler ailesi ve dostlarıdır. Bu nedenle Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izine verir. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, Tuncay’ın söylediklerini duyması için Yaman Korkmaz’ı çağırır. Ancak Tuncay’ın söyledikleri karşısında adeta hepsi şok yaşar.

Pınar Aileyi Karıştıracak

blank

Diğer yandan Yavuz, Hızır Çakırbeyli’nin himayesinde olmak ister. Bu konuda ona yardım edebilecek en uygun kişi de Bahar’dır. Bir süredir Çakırbeyli ailesinde üst üste yaşanan kayıplar ailenin birbirine daha fazla kenetlenmesine neden olur. Fakat aile bu kenetlenmeyi sürdürebilmek için içlerine giren Pınar’a karşı dikkatli olmalıdır.

190. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz hafta Hızır’ın ailesi, istihbarat tarafından alıkonulup Tuncay’ın adamlarına teslim edilen Hızır’ın yerini blumuş ve onu kurtarmak için bir baskın düzenlemişti. Ancak aile bu baskında tuzağa düşse de o esnada ortaya çıkan bir sniper işleri onların lehine çevirir. Bu işi Alparslan’ın yaptığını bilmeyen Hızır ve ailesi bu gizemli sniper’in kim olduğunu bulmaya çalışırlar. Hatta Alparslan olmasından şüphelenirler. Bu hafta yine büyük aksiyonların yaşanacağı dizide Hızır’a düzenlenen bir saldırıda Bahar Hızır’ın önüne atlayarak vurulur. Bahar’a bir şey olup olmayacağı ve daha fazlası yeni bölümüyle Salı günü ATV’de.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz