Şeyma Evleniyor Acun Ilıcalı Ayrılıyor! Ayça Çağla Altunkaya İle Ayrılık Sinyalleri: Bütün Fotoğraflar Silindi!

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Şeyma Evleniyor Acun Ilıcalı Ayrılıyor! Ayça Çağla Altunkaya İle Ayrılık Sinyalleri: Bütün Fotoğraflar Silindi!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hakkında ortaya ilginç bir iddia atıldı! Bir yılı aşkındır birliktelik yaşayan ikilinin arasına kara kedi mi girdi? Ayça Çağla Altunkaya’nın herkesten gizlediği Instagram hesabındaki bütün fotoğrafları kaldırması Acun Ilıcalı ile ayrılık mesajı olarak algılandı. Fakat Ayça Çağla Altunkaya’nın profil fotoğrafında hala Acun Ilıcalı’yla olduğu poz olması kafaları allak bullak etti.

Acun Ilıcalı

Şeyma İle Olaylı Evliliği!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı, kısa süreli birlikteliklerden hoşlanmıyor. Hayatındaki kadınlarla oldukça uzun süre beraberlik yaşayan medya patronu 1 yıl evli kaldığı Şeyma Subaşı ile tam 10 sene birlikteydi! 10 senenin ardından masal tadında bir düğünle evlenen ikili; evliliğin 1. yılından kısa bir süre sonra boşanma kararı almış ve tek celsede boşanmıştı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

O dönemler Acun Ilıcalı ile boşanmadan hemen önce “Acun bana aşık, çok çok aşık!” sözleriyle gündem olan Şeyma Subaşı; ayrıldıktan sonra da Melisa’nın velayeti ve aldığı nafaka ile de ülke gündemini bir hayli meşgul etmeyi başarmıştı. Hatta Şeyma Subaşı boşanmanın hemen ardından İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlamasıyla da eleştiri oklarının hedefinden kaçamamıştı!

Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra eski popülerliğini ve lüks hayatını bir daha bulamaz diye düşündüğümüz Şeyma; herkesi şaşırtarak yeni sevgilisi Meedo ile evlilik planları yapmaya başladı ve bu aralar eski eşi Acun Ilıcalı’dan bile daha popüler hale geldi. Acun Ilıcalı ise önce Exxen’le yaşadığı hayal kırıklığının ardından; şimdi de bir yıldır birlikte olduğu Ayça Çağla Altunkaya ile ayrıldığı söyleniyor!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı’nın Yüzü Gülmüyor!

Bu iddiayı ortaya kim attı bilinmez, fakat Instagram magazincileri tarafından bir anda tüm sosyal medya ağlarına yayılan bu haberin tek dayanak noktası; Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Instagram gönderilerini kaldırmış olması! Şeyma Subaşı’nın popülerliğinden ağzı yanan Acun Ilıcalı; Ayça Çağla Altunkaya’nın eski eşi Şeyma kadar popüler olmasına izin vermiyor ve bu yüzden de Çağla Instagram hesabını gizli modda kullanıyor.

blank

Ancak birden bire Ayça Çağla Altunkaya’nın Instagram fotoğraflarının kaldırılması herkesin dikkatini çekti! Ancak Çağla’nın hala Acun Ilıcalı ile olan fotoğrafını profilinden kaldırmaması da kafaları karıştırdı. Acaba ikili gerçekten de ayrıldı mı? Bunu zaman gösterecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz