Yakışıklı Şarkıcı Murat Boz’dan Alkışlık Hareket: Doğum Günü İçin Hediye Değil Fidan İstedi!

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Yakışıklı Şarkıcı Murat Boz’dan Alkışlık Hareket: Doğum Günü İçin Hediye Değil Fidan İstedi!

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz 7 Mart’ta 41’incı yaşını kutlayacak. Bu cümleyi yazarken bile Murat Boz’un 41 yaşına gireceğine inanamadım, gerçekten mi 41? 41 kere Maşallah, bir insan yaşını hiç mi göstermez!

Murat Boz

Bu doğum günü için sevenlerinden ve takipçilerinden hediye yerine bağış isteyen Murat Boz; bu hareketiyle herkesin kalbini çeldi. TEMA Vakfıyla ortak düzenlenen bu bağış etkinliğinde, hediye olarak fidan isteyen yakışıklı şarkıcı; her bağışlanan fidanın “Sağlık Çalışanları Ormanına” aktarılacağını da belirtmeyi ihmal etmedi.

Murat Boz

Bağış Akımı!

Özellikle son zamanlarda ünlüler arasında doğum gününde hediye yerine, kendi seçtikleri bir vakıfa bağış toplamak çok popüler bir hale geldi. İlk olarak Afra Saraçoğlu’nun başlattığı bu akımı; Kaan Yıldırım, Seda Sayan, Burak Özçivit başta olmak üzere; pek çok tanınan oyuncu ve şarkıcı devam ettirdi.

Murat Boz

Bu akıma uyan en son kişi ise sevilen popçu Murat Boz oldu. O Ses Türkiye yarışmasıyla uzun yıllardır hayatımızda olan Murat Boz, Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hatta geçtiğimiz hafta “Sevgilim” isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturan Murat Boz’un sesinden şarkı dinlemeyi çok özlemişiz!

Klipteki Kadın Aslı Enver’e mi Benziyor?

Ayrıca “Sevgilim” şarkısının klibinde oynayan genç kadın ise; Murat Boz’un eski sevgilisi Aslı Enver’e çok benzetildi. Instagram magazincileri anket yaparak; klipte oynayan kişinin Aslı Enver’e benzeyip benzemediğini sorduğunda birçok kişi benzediğini ifade etti.

Hal böyle olunca Murat Boz, “Aslı Enver’le Barışmak mı istiyor?” iddiaları kısa sürede aldı başını gitti. Eğer magazinin bir çifti barıştırma gücü olsaydı, şüphesiz bu Aslı Enver ve Murat Boz olurdu! Ancak ex çiftimiz ayrıldıklarından beri belirli aralıklarla barıştıklarına dair haberler türetiliyor. Fakat bunların hepsi aspagaras çıkıyor.

Murat Boz

Ancak bugün Murat Boz’un gündeme gelmesinin sebebi Aslı Enver değil! Bildiğiniz gibi Murat Boz’un doğum günü 7 Mart yaklaşıyor ve Murat Boz takipçilerinden hediye yerine bağış istedi!

TEMA Vakfına Bağış!

Takipçilerinden ve sevenlerinden doğum gününde hediye yerine fidan bağışı isteyen Murat Boz, gelen fidanların “Sağlık Çalışanları Ormanına” aktartılacağını da belirtti. Bizler de yakışıklı popçuya bu duyarlılığından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz