Fahriye Evcen’in “Yeni Projem Var” Dediği Proje Sonunda Belli Oldu! İşte Fahriye Evcen’in Set Heyecanı

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Fahriye Evcen’in “Yeni Projem Var” Dediği Proje Sonunda Belli Oldu! İşte Fahriye Evcen’in Set Heyecanı

Bir süredir dizi ve filmlerde göremediğimiz Fahriye Evcen yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2019 yılında oğlu Karan’ın doğumuyla birlikte sahnelere bir süreliğine ara veren Evcen setlere döndüğünü müjdeledi. İşte ünlü oyuncunun bugünkü Instagram paylaşımı ile takipçilerine verdiği müjde!

İlk Oyunculuk Deneyimleri

Burak Özçivit ile evlenmelerinin ardından 2019 yılında oğulları Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen bir süre dizi ve sinema sektörüne ara vermişti. İlk sinema deneyimini 2008 yılında Cennet filmi ile yaşayan Evcen bunun ardından Çalıkuşu’nda Feride karakterini canlandırdı. Çalıkuşu’nda başrolü Burak Özçivit ile paylayan güzel oyuncu “Aşk Sana Benzer” filminde de Burak Özçivit ile birlikteydi. Ve tabii bunca birliktelik boşuna değildi. Tüm bunların ardından Burak ve Fahriye birlikteliği gündeme bomba gibi düşüverdi.

Burak Özçivit’le Kaçınılmaz Son

blank

İş hayatındaki bu birliktelik Burak ve Fahriye çifti için bambaşka bir yolu beraberinde getirdi. 2017 yılının Haziran ayında evlenen ünlü oyuncular hemen iki yıl sonrasında da bu beraberliklerini bir bebekle taçlandırdılar. Ancak çocukları Karan’ın dünyaya gelmesinin ardından Fahriye Evcen bir süreliğine setlerden geri çekilmek durumunda kaldı. Ama tabi bu da bir yere kadar.

Fahriye Evcen’den Set Müjdesi!

Bir süredir sosyal medya hesaplarından “Dönüşüm muhteşem olacak” mesajları paylaşan güzel oyuncunun dönüşünün hangi proje ile gerçekleşeceği adeta büyük bir sır niteliği taşıdı. Öyle ki artık Seren Serengil gibi bazı isimler bile ünlü oyuncunun proje haberlerine inanmadıklarını söylemeye başladı. Fakat Fahriye Evcen bu merakla beklenen konuya sonunda son noktayı koydu. Evet bu bir film projesi değil belli ki. Hatta anlaşılan o ki bu bir dizi projesi de değil. Ancak güzel oyuncunun bugün baya baya setten bir story paylaştı. Hatta bebeklerin hayatını güzelleştiren bir proje olduğunun altını çizen Fahriye Evcen Çarşamba gününü iple çektiğini söyledi. Demek ki her şey Çarşamba günü netliğe kavuşacak. Ne diyelim, şimdiden hayırlı olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz