Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den İlginç Paylaşım! Ne Yerdeyim Ne Gökteyim

Ayşegül S.

Haberler

4 Nisan 2021

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den İlginç Paylaşım! Ne Yerdeyim Ne Gökteyim

ATV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Hercai’nin Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin bugün Instagram hesabından oldukça şirin ama bir o kadar da ilginç bir paylaşım yaptı. Pencere önünde verdiği pozlarla kendini ifade etmeye çalışan Ebru Şahin hem sempatik hem de güzel görüntüleri ile beğeni topladı. İşte ünlü oyuncunun paylaşımı ve takipçilerini meraklandıran sorular.!

İstanbullu Gelin’den Bugünlere Ebru Şahin

İlk oyunculuk deneyimini Kan Parası ile yaşayan Ebru Şahin bunun ardından Babam filmi ile kariyerinde yol aldı. Sinema sektörünün yanı sıra dizi sektöründe de gördüğümüz oyuncu öncelikle Savaşçı dizisi ile tanındı. Bunun ardından İstanbullu Gelin dizisinin o çok bilmiş Burcu’su olarak tanıdık kendisini. Bir o kadar kendinden emin ve bir o kadar da bilmiş bir Bursa gelini karakterini canlandıran Ebru Şahin dizinin en şirin karakterlerinden birisine hayat vermişti. Ardından entrikalarla dolu Yasak Elma dizisinin Hira’sı olan güzel oyuncu bugün de Hercai dizisinin Reyyan karakterini canlandırıyor.

Ben Zaten Orda Değildim!

Herkesin eve kapandığı bu günlerde ünlü oyuncu Ebru Şahin de evden bir paylaşımla takipçilerine ilginç bir mesaj verdi. Malum pandemi nedeniyle ünlü isimler de herkes gibi evde ve daralmış bir ruh halinde. Sosyal medyalarından görüldüğü kadarıyla hiç kimse bu zorunlu ev hayatından memnun değil. Ve belli ki bu isimlerden birisi de Ebru Şahin. Zira pandemiden daraldığı her halinden belli olan Ebru Şahin her ne kadar evde olsa da olmak istediği yeri “Ne yerdeyim ne gökteyim” diye bir metaforla paylaştı takipçileriyle. Paylaşımına binlerce yorum ve beğeni alan Ebru Şahin gönderisinin sonunda yaptığı “Avaramu” yorumu ile; ‘Avare’ filmine mi atıfta bulunuyor acaba? Güzel oyuncunun paylaştığı bu fotoğraflar sonucunda kendisinin yer de mi gökte mi olduğuna siz karar verin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz