Çukur’dan İbo Show’a Taş! Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil’in Videosu Oryantal Didem Vakasını Hatırlattı

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Çukur’dan İbo Show’a Taş! Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil’in Videosu Oryantal Didem Vakasını Hatırlattı

Fenomen dizi “Çukur”un oyuncuları Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil, “İbo Show”a resmen füze attı! Karavanda oryantal Didem ve Bülent Serttaş’ın taklidini yapan ikili herkesi çok güldürdü.

Çukur oyuncuları

Show TV’nin sevilen dizisi “Çukur”, tam dört sezondur devam ediyor. Özellikle ilk iki sezonuyla ortalığı yıkan dizi, son dönemde biraz formdan düşmüştü. Dizi ekibi de daha fazla zorlamanın bir anlamı olmadığını düşünmüş olmalı ki, “Çukur”un mayıs ayında biteceği açıklandı. Ancak hesaba katılmayan bir şey oldu. Hikayenin umulmadık yöndeki değişimi ratingleri artırdı! Hem seyirci isteği hem de artan ratingler sayesinde dizinin ömrü biraz daha uzadı.

Dizinin bir süre daha devam etmesi oyuncuları da sevindirmiş gibi görünüyor. Ne de olsa, “Kurtlar Vadisi”nin ölüm rekorunu kırmaya aday olan “Çukur”da son sezona kadar kalabilmek büyük bir başarı. Bunu başaran oyuncular da, klişe deyimle, bir aile gibi oldu. Bu aile, İbrahim Tatlıses’e bile meydan okumaya başladı!

Oryantal Didem Cosplay

Damla Sönmez

Malum, dizide zaman atlaması yaşanınca tüm karakterler büyük değişimler yaşadı. Damla Sönmez’in oynadığı Efsun da bu değişimden payına düşeni aldı ve izleyiciyi en çok şaşırtan karakterlerden biri oldu. Para hesabı yapamayacak kadar zenginken düştüğü duruma bakar mısınız?

Efsun’un durumu tepki görse de, Damla Sönmez’in oyunculuğu ve dans performansı çok beğenildi. Dünkü Instagram paylaşımlarından anladık ki, ünlü oyuncu bu rol için çok çalışmış. Sonuçta, televizyondaki oryantal yasağını delen bir karakteri oynadı!

Dans hocasıyla birlikte çalıştığı anları paylaşan Damla Sönmez, sonra da karavanda yaşananları paylaştı. Rol arkadaşı Erkan Kolçak Köstendil ile “İbo Show”a, daha doğrusu bu olay üzerinden televizyondaki oryantal yasağına, büyük bir taş attılar. Yakışır size!

Ne Olmuştu?

Oryantal Didem

“İbo Show”da yıllarca dansıyla gönüllere taht kuran Oryantal Didem, televizyondaki oryantal yasağı yüzünden ekrandan uzak kalmıştı. Yıllar sonra yeniden başlayan programda dans ettiğinde, üzerindeki giysinin dansöz kıyafetiyle alakası bile yoktu. Üstelik, programın konuklarından Bülent Serttaş da ona bakmayarak büyük bir saygısızlık yapmıştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz