Fikret’in Bitmeyen Kini: Demir’e Dünyayı Dar Edelim! İşte Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

4 Nisan 2021

Fikret’in Bitmeyen Kini: Demir’e Dünyayı Dar Edelim! İşte Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Fragmanı

ATV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 91. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte Demir ve Züleyha’nın yeni bölümde yaşayacakları ve diğer tüm krizlere ilişkin yeni bölüm fragmanı!

Demir ve Züleyha’nın İlişkisinde Yeni Dönem

demir züleyha

Geçmişte tüm yaşananların ardından Demir ve Züleyha bir şekilde mutlu bir ilişkinin anahtarını bulmuştur. Demir bu birliktelikten son derece memnundur. Yine bir önceki bölümde kalpleri neredeyse ilk kez birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir beraber bir tatile çıkmaya karar verirler. Bu arada Züleyha Fekeli’nin konağında neşeli bir tanışmaya şahit olur. Züleyha’nın tanıştığı yeni isim Lütfiye’dir. Lütfiye hem konağa hem de Demir ve Züleyha ilişkisine yeni bir enerji katar.

Müjgan’ın Gözyaşı Dinmiyor

blank

Yılmaz’la olan evliliğinde aradığı saadeti bulamayan Müjgan maalesef büyük bir hüsrana uğramıştır. Çünkü Müjgan hayatına bir kez daha intikam peşinde olan bir adam almak istemez. Bu nedenle Fikret’i planlarından vazgeçirmeye çalışsa da bu durum aralarının daha da gerilmesine neden olur. Bunca olan bitenin arasında ise Fikret Müjgan’ı kaybetmek istemediğine karar verir. Hatta öyle ki onun hem kendisine hem de aşkına inanması için elinden geleni yapar.

91. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Fragmanında ise bu hafta Fikret’in yenilgiyi kabul edip etmeyeceğini göreceğiz. Demir Fikret’in annesinin Lütfiye’ye yazdığı mektubu çoğaltıp tüm Çukurova’ya asar. Düşmanlığı bırakıp Almanya’ya dönmek üzere olan Fikret bu ilanları gördükten sonra yeniden intikam yeminleri ederek başlayacağı mücadelede Ümit’i de yanına almaya çalışacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz