Kuzey, Berfu ve Eser Yenenler’den Küçük Mete’ye İlk Ders: Pişman Olmiycaksın Yivruuummm!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Kuzey, Berfu ve Eser Yenenler’den Küçük Mete’ye İlk Ders: Pişman Olmiycaksın Yivruuummm!

Çocukları ile birlikte cümbür cemaat gündemde olan ünlü ailelerden birisi de Yenenler ailesi. Sevimli ailenin bugün yaptığı paylaşım ise takipçilerinin ayrı bir sempatisini kazandı açıkçası. Çünkü bugün bir araya gelen Yenenler ailesi ailenin yeni ferdine ilk dersini verdi. İşte o önemli dersten küçük bir an!

Mete’nin Uyum Aşaması

Eser ve Berfu Yenenler’in ikinci çocukları olan Mete Yenenler doğduğu günden bu yana babasına olan benzerliği ile konuşulmaya devam ediyor. Ancak her ne kadar abisi Kuzey’le birlikte babasının tıpkısının aynısı olsa da bir şekilde o kendisini bambaşka bir dünyada hissediyor. Dolayısıyla bu dünyaya uyum sağlaması da bir süreç alacak elbette. Bu konuda hem anne ve babasının hem de abisi küçük Kuzey’in inanılmaz katkıları var elbette. Anne ve baba tamam ama Kuzey’in kardeşine yaklaşımı şimdiden tüm takipçilerin beğenisini toplamış durumda.

Abiden Büyük Destek

blank

Bundan birkaç gün önce Kuzey’in kardeşi Mete’nin başucunda durup onu incelemesi sonra da ellerini avucunun içine alıp öpmesi hala akıllarımızda. Yine daha önce Mete’nin eve ilk geldiği günlerde eğilip onu öpe koklaya sevmesi de hala aklımızda. Hal böyle olunca minik Mete’nin aileye de, eve de ve hatta dünyaya alışması da daha kolay olacak gibi görünüyor.

Ve Ailenin İlk Dersi!

Bugün de Berfu Yenenler Instagram hesabından Mete bebek ve ailenin diğer fertleri ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Paylaştığı samimi aile fotoğraflarını “Mete’nin bu aileye doğduğuna çok mutlu olduğu dakikalar. Bizim oğlumuz olduğuna hiç pişman olmiycaksın yivrummm” yorumuyla yayınlayan Berfu Yenenler bir nevi küçük Mete’ye ilk aile derslerini de vermiş oldu. Ve yine Kuzey’in kardeşini sahiplenişi ve ona dokunuşları gözümüzden kaçmadı hani.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz