Farah Zeynep Abdullah’a Kamera Önünde Tokat! Masumlar Apartmanı’ndan Rol Arkadaşı Onu Çekemiyor!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Farah Zeynep Abdullah’a Kamera Önünde Tokat! Masumlar Apartmanı’ndan Rol Arkadaşı Onu Çekemiyor!

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabında paylaşmak için video çektiği sırada rol arkadaşı Esra Ruşan’dan tokat yedi. Ünlü oyuncu o videoyu paylaşmaktan çekinmedi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile Yıldızı Parladı!

İlk olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Aylin rolü ile tanıdığımız ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, çok kısa sürede kendini kanıtlayarak televizyon dünyasının zirvesine tırmandı. Sonrasında Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl, Kelebeğin Rüyası, Unutursam Fısılda, Ekşi Elmalar, Arif V 216, Bizim İçin Şampiyon gibi yapımlarda izlediğimiz güzeller güzeli oyuncu, tüm bu rolleri ile birçok ödül aldı.

Ödülleri Topladı!

blank

Genç yaşına birçok dizi, film ve ödül sığdıran Farah Zeynep Abdullah, bu sıralar sevilen dizi Masumlar Aapartmanı’nda İnci karakterine hayat veriyor. Her bölümü merakla beklenen dizide, oyunculuğu ile göz kamaştıran Abdullah’ın tek meziyeti oyunculuk değil! Güzel oyuncu sesinin güzelliği ile de dinleyenleri büyülemeyi başarıyor.

Sıkı Dostlar!

blank

Dizide arkadaşlıkları ile dikkat çeken Farah Zeynep Abdullah ve Esra Ruşan, gerçek hayatlarında da iki yakın arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde yönetmen eşi Fatih Kızılgök ile 6 yıllık evliliğini sonlandırdığı haberleri ile gündeme gelen Esra Ruşan, daha önce Arka Sokaklar, Vatanım Sensin, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerle ekranlara gelmişti. Şimdi ise Masumlar Apartmanında canlandırdığı Esra karakteri ile göz dolduruyor.

Esra Zeynep’i Çekemedi!

blank

Ünlü ikili, bu gün Farah Zeynep Abdullah’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Videonun başlangıcında koşarak açık havaya çıkan ikili, oldukça mutlu görünüyordu. Birbirlerine güzel sözler söyleyen Esra ve Zeynep, daha sonra kavgaya tutuştu.

İşte O Anlar!

Esra Ruşan, arkadaşı Farah Zeynep Abdullah’a neden kilo verdiğini sordu. Zeynep’in ‘Ben de bilmiyorum. Ekmek, pide ne varsa yiyorum’ cevabından tatmin olmayan Ruşan, ‘Yalan söyleme! Ekmek,pide yiyerek böyle zayıf olamazsın’ şeklinde konuştu. Videonun sonunda Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Ne kadar zayıfım’ cümlesi ise bardağı taşıran son damla oldu. Arkadaşının hem yiyip hem de kilo verişini çekemeyen Esra Ruşan tokadı yapıştırıverdi. Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. İkilinin eğlenceli anları, takipçileri tarafından beğeniyle izlendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz