Kavga Var! Müge Anlı’nın Çilesi Reklam Arasında da Bitmiyor: Gergin Anlar Kameraya Böyle Yansıdı!

Aleyna

ATV

5 Mayıs 2021

Kavga Var! Müge Anlı’nın Çilesi Reklam Arasında da Bitmiyor: Gergin Anlar Kameraya Böyle Yansıdı!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında kavgalar, kaoslar ve birbirinden absürt olaylar eksik olmuyor. Ancak bu kavgalar sadece canlı yayında olmuyor! Müge Anlı’nın paylaştığı storylere bakarsan, programın reklam arasında da taraflar sık sık birbirleriyle kavga etmekten geri durmuyor.

Müge Anlı

Müge Anlı’nın On Parmağında On Marifet!

Soğukkanlılığı, şüpheci tavırları, kültleşmiş sözleri, dobralığı ve kendine has yöntemleriyle yıllardır katillerin ve kötülerin azılı rüyası olan Müge Anlı; geçtiğimiz günlerde çevresinden ve seyircilerinden gelen ısrara daha fazla dayanamayarak sonunda Instagram hesabı açtı. Ancak programın sevilen hocalarını da yanında getirmeyi ihmal etmedi. Dijital çağına çabuk ayak uyduran Müge Anlı’nın adaptasyon sürecinin bu denli kısa olması; güzel sunucunun önceki yıllarda fake hesap kullandığını düşündürtüyor.

Müge Anlı

Instagram hesabını açtığı ilk günden beri sık sık takipçileriyle gündelik hayatını, hobilerini, eğitimlerini ve program kulisinde yaşanan tatlı anları paylaşan Müge Anlı’nın meğerse on parmağında on marifet varmış! Programdan kalan zamanlarda kanun çalan, folklör oynayan ve şarkı söyleyen güzel sunucumuz bir de uzaktan sosyoloji eğitimi alıyormuş. Her daim kendini geliştirmeye açık olan Müge Anlı’nın bu aktifliği tüm kadınlara ibret olması gerekiyor.

blank

Reklam Arasında da Rahat Yok!

Instagram’da büyük bir sevgi seliyle karşılaşan Müge Anlı, hesabını açtığı 24 saat içinde 1 milyon takipçiyi geçti. İlk bir hafta içinde de toplam 1,8 milyon takipçiye ulaşarak ne kadar sevildiğini tüm Türkiye’ye kanıtlamış oldu. Ancak Müge Anlı’nın program esnasında çektiği çile sadece canlı yayınla sınırlı değil! Birçok karşıt konuk programda kavga etmesiyle oldukça meşhur.

Fakat zaman zaman bu kavgalar canlı yayını da aşarak reklam aralarına da sıçrıyor. Müge Anlı’nın Instagram hesabında paylaştığı storylerde gördüğümüz kadarıyla güzel sunucu ve set ekibi reklam aralarında da birbirlerine hasım olan konukları ayırmak için büyük çaba sarf ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz