Esra Erol da Akıma Uydu: Paylaştığı Fotoğrafla Yaş Aldıkça Gençleştiğini Gözler Önüne Serdi!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Esra Erol da Akıma Uydu: Paylaştığı Fotoğrafla Yaş Aldıkça Gençleştiğini Gözler Önüne Serdi!

Instagram’ın son günlerde popüler olan 20’li yaşlar akımı sosyal medyada ses getirmeye devam ederken; akıma son olarak katılan isimlerden biri de Esra Erol oldu. Güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başaran güzel sunucu, yıllar geçtikçe daha da güzelleşmiş!

Flash TV’de sunduğu evlilik programıyla hayatımıza giren Esra Erol, geçmiş yıllarda oyunculuk denemeleri yapmış olsa da; sunuculuk konusundaki yeteneğiyle herkesin kalbine taht kurmayı başardı. Yıllar içinde binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol, bugün bile “Evlilik Programları” dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri hatta tek isim! Bildiğiniz gibi ülkemizde “klonlama” televizyonculuğu çok meşhur.

Esra Erol

Esra Erol Yıllardır Ekranda!

Cesur bir yapımcı yeni bir konsept deneyip başarılı olduğu zaman ufak tefek değişikler yapılarak aynı programın farklı varyasyonları kısa sürede pek çok kanalda hayatımıza giriyor. Geçtiğimiz yıllarda bu programların birçok örneğiyle karşılaştık! Yemek programlarıyla başlayan “gündüz kuşağı” akımı zaman geçtikçe “moda programlarına” dönüşmeye başladı. Her kanalde ya yemek ya da moda programlarının olduğu o karanlık dönemden sonra ise Esra Erol’un başlatttığı evlilik programları furyası başladı.

Esra Erol

Flash TV’nin öncülük ettiği bu furyaya; ATV, Star TV, Fox TV gibi gündüz kuşağında büyük rekabetin döndüğü kanallar da dahil oldu. Birkaç sene boyunca Seda Sayan, Esra Erol ve Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programlarıdaki rekabet kızışınca işin içine kurgular ve ajanslardan oyuncular dahil edilince iş çığırından çıktı ve RTÜK bütün evlilik programlarını yasakladı.

Zuhal Topal

Hal böyle olunca birçok program farklı konseptler denemeye başladı. Ne tesadüftür ki, geçtiğimiz yıllarda evlilik programı ile karşımıza çıkan bütün sunucular bu sezonda farklı konsepterle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta ile Seda Sayan, Zuhal Topal’la Sofrada ile Zuhal Topal ve Esra Erol’da ile Esra Erol uzun yıllardır ekranda gördüğümüz isimler.

Seda Sayan

Yıllar Ona Uğramamış!

Özellikle de son 4 sezondur Müge Anlı’nın benzeri bir konseptle genellikle evden kaçan genç kızları ya da evli kadınları aileleriyle barıştırmaya çalışan Esra Erol’un hafta içi stüdyoda işi çok zor. Her programda absürtlüğün sınırları zorlanırken; güzel sunucumuz ara sıra isyan bayrağını da çekmeyi ihmal etmiyor. Ancak bu zorlu süreçte bile Esra Erol güzelliğindne hiçbir şey kaybetmemiş.

Son günlerde Instagram’ın ünlü 20’li yaşlar akımına dahil olan Esra Erol, bugün Instagram’da 20 yaş fotoğrafını paylaştı. Ancak görüyoruz ki Esra Erol bırakın yaşlanmayı, yıllar geçtikte daha da gençleşmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz