Ayağının Tozuyla Kendini Kuaföre Attı! Buse Varol Tatilde Bulamadığı Huzuru Saç Rengini Değiştirmekte Buldu

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Ayağının Tozuyla Kendini Kuaföre Attı! Buse Varol Tatilde Bulamadığı Huzuru Saç Rengini Değiştirmekte Buldu

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah final yapınca, Tektaş ailesi soluğu Kıbrıs’ta aldı. Çocukları ile birlikte güzel bir tatil yapmayı planlayan Tektaş’ların huzuru kaçınca tatil yarıda kaldı.

Bir Sezon Böyle Bitti

Bildiğiniz gibi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah , geçtiğimiz Cuma günü son bölümü ile Star Tv ekranlarına geldi. Reytinglerdeki istikrarsız dalgalanmalara ve de söylentilere göre Demet Akalın’ın isteksizliğine daha fazla dayanamayan program 209. bölümü ile ekranlara veda etti.

blank

Deniz Seki’nin konuk olduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın final bölümünde oldukça duygusal anlar yaşandı. Geçmiş bölümlerden derlenen görüntülerle hem güldürüp hem ağlatan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, duygu yüklü bir finale imza attı. Öyle ki; programın sonunda hem Demet Akalın ve Alişan, hem de yapım ve stüdyo ekibi göz yaşlarına boğuldu. Ve ne olduysa tam da o anda oldu!

Bir Polemik Böyle Başladı

blank

İddialara göre Seda Sayan o duygu yüklü anlarda Demet Akalın’a yeni sezon için kanal ile anlaştığını bildiren bir mesaj attı. Akalın’ın söylediğine göre onu kızdıran, kendilerinin yerine Seda Sayan’ın program yapacak olmasından çok bu haberi ekipçe ağladıkları anda alması oldu. Bunun üzerine ünlü şarkıcı hiç düşünmeden Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından engelledi.

blank

Bu olayın üzerine Seda Sayan ‘sizin anlaşmanız bitti’ dese de Akalın hızını alamadı ve Sabahların Sultanı’na ‘cenaze evine davul zurna ile gidilmez’ şeklinde çıkıştı. Alişan bu konuya Demet Akalın’ın açıklamasını paylaşarak tepki vermekle yetinse de, olaya dahil oldu. Hal böyle olunca Demet ve Alişan cephesinde huzur iyice kaçtı.

Tatil Zehir Oldu

blank

Morali bozulan Tektaş ailesi, Kıbrıs’ın tadını çıkaramadı. Buse Varol zaten tatilde bile çalışıyordu. Bir de üzerine bu huzursuzluk eklenince Tektaşlar tatili erken bitirip evlerine döndü. Buse Varol önce İstanbul özlemini giderdi, sonra ayağının tozuyla soluğu kuaförde aldı. Tatilde bulamadığı huzuru kuaförde arayan Buse Varol saçını boyattı. Varol’un yeni saç rengi merak konusu oldu.

blank
Benzer Haberler

Kader 2 Haziran 2021

Böyle şeyler yazmayin

Yorum Yaz