Fenerbahçe Burak’ı Bekliyor: Alişan’ın Oğlu Burak Babasıyla Oyun Oynarken Yeteneğini Konuşturdu: “İdman Yordu!”

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Fenerbahçe Burak’ı Bekliyor: Alişan’ın Oğlu Burak Babasıyla Oyun Oynarken Yeteneğini Konuşturdu: “İdman Yordu!”

Alişan’ın 2019 doğumlu oğlu Burak, bugün futbol yeteneğini konuşturdu! Babasıyla oyun oynarken hem yorulan hem de çok eğlenen Burak, Fenerbahçe’yi kurtarmaya geliyor!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Televizyon dünyasının yaramaz çocuğu Alişan, yıllardır ilişkilerinde dikiş tutturamayan; hatta verdiği röportajlarla bazı kadınları kendinden soğutan ve “müzmin bekar” adını sonuna kadar hak eden bir sunucuydu! Taa ki 2018 yılına kadar! Şimdiki eşi Buse Varol’la bir dizi setinde tanışan Alişan’ın hayatı o günden sonra oldukça değişti. Buse Varol ve Alişan’ın ilk bakışta başlayan aşkı, nikah masasında da devam etti!

Buse Varol ve Alişan

Alişan ve Buse Varol Çifti!

İlişkilerini oldukça hızlı yaşayan çiftimiz, şaşalı bir düğünün ardından Instagram’ın en sevilen ailelerinden biri haline geldiler. 2018 yılında nikah masasına oturan çiftimizden kısa süre içinde hamilelik haberi aldık! Düğünden, hamileliğe kadar hayatlarının birçok noktasını takipçileriyle paylaşan çiftimizin; 2019 yılında ilk çocukları dünyaya geldi.

Buse Varol ve Alişan

Burak ismini verdikleri ilk çocuklarının ardından, Burak’a alışmaya çalışan Buse Varol; oyunculuğa bir süre ara vererek Burak’ı kendisi büyütmek istediğini açıkladı. Tüm dünyada patlak veren Koronavirüs pandemisiyle kendisini ailesine ve Burak’a adayan güzel oyuncu, 2020 yılında hamile olduğunu Instagram’dan duyurdu! Geçtiğimiz ay Eliz adında bir kız çocukları daha olan çiftimiz; ailelerini genişletmeyi oldukça seviyor. Şimdiden üçüncü çocuğun sinyallerini vermeye başladılar bile.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Burak, Fenerbahçe İçin Yetişiyor!

Alişan’ın ne kadar iyi bir eş ve baba olduğu ise bütün herkesin dilinde. Herkesi yerden yere vuran Seren Serengil bile, Alişan’ın babalığı anlata anlata bitiremiyor! Gerçi kimsenin övmesine de gerek yok; Alişan’ın Instagram’dan Burak ve Eliz’e ne kadar iyi babalık yaptığına şahit oluyoruz!

Örneğin bugün oğlu Burak’la futbol oynayan Alişan, Burak’ı şimdiden Fenerbahçe için hazırlamaya başladı! Oğluna şut atmayı öğreten Alişan, kenardan Burak’ı desteklemeyi de ihmal etmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz