Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nden Örnek Davranış! Akınözü Down Sendromlu Hayranının Hayalini Gerçekleştirdi

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nden Örnek Davranış! Akınözü Down Sendromlu Hayranının Hayalini Gerçekleştirdi

Hercai dizisiyle beğeni kazanan Akın Akınözü, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında down sendromlu hayranı Hilal ile buluştu. Hayranı Hilal’i karavanında ağırlayan ünlü oyuncu, hayranına çiçek vererek onunla sohbet etti.

hercai-akın akınözü

Yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini altüst eden Hercai, ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Hercai’nin hayran kitlesi gün geçtikçe katlanarak artıyor.

hercai-akın akınözü

Güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla dikkat çeken fenomen dizinin başrollerini ise Ebru Şahin ve Akın Akınözü paylaşıyor. Başarılı performansı ve kusursuz yakışıklılığıyla herkesin kalbinde taht kuran Akın Akınözü, oldukça da duyarlı biri.

Hayalleri Gerçek Oldu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında ilçenin kaymakam ve belediye başkanı ve eşi down sendromlu çocukların hayallerini gerçekleştirdi. Hilal isimli bir çocuk ise hayranı olduğu Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü ile buluştu.

Hercai dizisi setine konuk olan Hilal, ünlü isim Akın Akınözü’nün karavanında ağırlandı. Yakışıklı oyuncu Hilal’e çiçek verdi ve onunla sohbet etti. Heyecanı gözlerinden okunan Hilal ise ünlü oyuncuya kendi yazdığı şiiri okudu. Akın Akınözü’ne hediye veren Hilal, ünlü oyuncuya sarılarak sete veda etti.

Göz Dolduran Akademik Başarı

Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da doğdu. Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlayan Akın Akınözü, annesi Özlem Akınözü’nün yolunu takip ederek oyunculuk üzerine eğitim aldı. 2014 yılında Azrail sinema filmi ile kariyerine adım atan yakışıklı oyuncu, 2015 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk kez televizyon ekranlarında izleyiciyle buluştu.

hercai-akın akınözü

Daha sonra Arkadaşlar İyidir, Aslan Ailem, Payitaht: Abdülhamid gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu, şimdilerde Hercai dizisiyle hepimizin aklını alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz