Fenomen Şeyma Erdoğan Yediği Dev Linçten Sonra Olay “Dudak Büyütme” Fotoğrafı Hakkında Açıklama Yaptı!

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Fenomen Şeyma Erdoğan Yediği Dev Linçten Sonra Olay “Dudak Büyütme” Fotoğrafı Hakkında Açıklama Yaptı!

Youtube kanalına videolarla içerik üreten fenomen Şeyma Erdoğan’dan ilginç açıklamalar var. Haberlere bile çıkan dudak büyütme filtresi hakkında ilk kez konuşuyor!

Şeyma Erdoğan Youtube ve Instagram’da oldukça aktif olan bir fenomen. Makyaj, kişisel bakım ve alışveriş videolarıyla hayranlarını topluyor. Instagram’da da 1 buçuk milyon takipçisi var.

Pek çok Youtuber’dan farklı olmayarak hem sohbet ederken hem de makyaj yapan Şeyma Erdoğan her hafta yeni videolarını aboneleriyle buluşturuyor.

Son dönemde Instagram storylerinde yer alan filtreler çılgınlar gibi moda! Pek çok insan doğal halini paylaşmak istemezken Instgaram’ın filtre özelliğiyle dilediği gibi paylaşımlar yapabiliyor. Öyle ki göz rengi, saç rengi, yüz hatları yani vücudun her yerine dokunan bu filtreleri kullanmayan yoktur herhalde!

Geçenlerde Şeyma Erdoğan da dudaklarını büyüttüğü bir story atmıştı. Dudakları bu storyde o kadar büyük görünüyordu ki gerçekten gündeme bomba gibi düştü. Hatta Şeyma Erdoğan bu storyle haberlere bile konu oldu. Fenomen Şeyma’yla dalga geçmeyen, o nasıl dudak demeyen kalmadı. Fena linç yedi yani!

Şeyma Erdoğan da geçen hafta iki günlük karantinada arkadaşıyla bir video çekti. Videoda Instagram takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Sorulardan biri de yediği en büyük linçle ilgiliydi. Bundan büyük linç mi olur?

Şeyma Erdoğan da espriye vurarak konuya açıklık getirdi. “Filtreler ilk geldiği zaman dudak büyütme filtresiyle fotoğraf atmıştım. İnsanlar filtre uyguladığımı anlamayıp dudağımı bu kadar büyüttüğümü zannettiler ve beni bunun için linç ettiler.” sözleriyle kendini ifade etmeye çalıştı. “Size yemin ediyorum haberlere bile çıktı.” diyen Şeyma Erdoğan linçin büyüklüğüne de değindi.

Takipçiler durur mu? Tabii ki durmaz! Attığı bu videodaki dudaklarının da zaten büyük olduğunu düşünenler yorumlara hücum etti. Bir fenomenin dudakları bu kadar olay olabilirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz