Fenomenlikten Vergi Rekortmenliğine: Selin Ciğerci 7 Milyon 165 Bin TL’lik Vergi Ödemesiyle Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Fenomenlikten Vergi Rekortmenliğine: Selin Ciğerci 7 Milyon 165 Bin TL’lik Vergi Ödemesiyle Olay Oldu!

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci “Vergi rekortmeni olacağım” sözünü tuttu ve tam 7 milyon TL’lik vergi ödeyerek; vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmayı başardı! Kısa zamanda bu kadar büyük işler başaran Selin Ciğerci’yi tebrik etmek gerekiyor, çok çalıştı ve sonunda istediklerini elde etti.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Instagram Fenomenliğinden İş Kadınlığına!

İlk olarak Instagram fenomeni olarak tanıdığımız Selin Ciğerci; markalarla işbirliği yaparak para kazanmaya başladı. Instagram’ın ilk fenomenlerinden olan Selin Ciğerci; eşi Gökhan Çıra ile evlendikten sonra beraber kozmetik işine giren çiftimiz; kısa sürede Trendyol’un en çok satılan markalarından biri olmayı başardılar! “Selin Beauty” ismindeki kozmetik markasıyla birbirinden farklı ürünleri piyasaya süren Selin Ciğerci; son dönemde temizlik malzemeleri de üretmeye başlamıştı.

Selin Ciğerci

Ancak Selin Ciğerci’nin projeleri bunlarla sınırlı değil! Türkiye çapında tam 41 tane Selin Beauty isminde güzellik merkezi açan Selin Ciğerci; hem kendi kazanıyor hem de çalışanlarına para kazandırıyor. Kozmetik ürünler, temizlik ürünleri, güzellik merkezi ve Instagram’dan yapılan işbirlikleri derken adeta para basmaya başlayan Selin Ciğerci; artık “fenomen” olarak değil “iş kadını” olarak anılmak istediğini her fırsatta belirtiyor.

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci 7 Milyon TL İle Vergi Rekortmeni Oldu!

Hatta bir dönem “2020’de vergi rekortmeni olacağım!” diyerek kendisine büyük bir hedef koyan Selin Ciğerci; büyük emekler sonucunda kendisine verdiği sözü tuttu ve 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20’nin içine girmeyi başardı! Instagram hesabından bu başarısını takipçileriyle paylaşan Selin Ciğerci, çok mutlu ve gururlu olduğunu ifade etti.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Ne diyelim, Selin Ciğerci bazen “takma kirpik”lerle gündem olmayı başarsa da; Instagram fenomeni olarak başladığı bu yolda vergi rekortmeni olmaya kadar yükselmesi takdire şayan! Tebrikler Selin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz