“Sen Barış’ı Ne Kadar Seviyorsun” Barış Nereye Gidecek? Menajerimi Ara’nın 32. Bölümünden İlk Fragman Geldi

Aleyna

Star TV

1 Nisan 2021

“Sen Barış’ı Ne Kadar Seviyorsun” Barış Nereye Gidecek? Menajerimi Ara’nın 32. Bölümünden İlk Fragman Geldi

Menajerimi Ara tüm hızıyla tam gaz devam ediyor. Star Tv’nin en sevilen yapımlarından biri olan fenomen dizi son bölümüyle tansiyonu iyice yükseltmişti. Merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak hep birlikte gelin bir göz atalım.

menajerimi ara

Star Tv’nin popüler dizisi Menajerimi Ara, reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. İlk bölümünden beri ekranlarda fırtınalar estiren dizi, Türkiye’nin en sevilen projelerinin arasına ismini altın harflerle yazdırdı. Gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan dizi, her hafta birbirinden heyecanlı bölümleri izleyiciyle buluşturuyor.

menajerimi ara

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu Menajerimi Ara’nin senaryosu ise Ekin Atalar’ın kaleminden. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Serhat Teoman (Serkan), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış) gibi isimler var.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Kıraç’ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında almıştı. Kıraç’ın ajansta olmayışı ise büyük sorunlara yol açtı. Kıraç’ın yokluğunu gizleyen Dicle ve Gülin, Aydan Şener’in oynayacağı filmde çıkan büyük krizle mücadele etmeye çalıştı.

menajerimi ara

Serdar Ortaç ise ilhamını kaybetmişti. Çınar’ın ona yardımcı olmak için önerdiği yöntem üzerine yolculuğa çıkan ikili şaşırtıcı anlar yaşadı. Feris ise Dicle ve Kıraç için Ceyda’yı karşısına aldı. Tüm bunlar olurken Serkan, büyük aşkı Feris için çok özel bir sürpriz hazırladı. Barış ise babasının arkadaşının yanına gidip babasıyla ilgili hiç beklemediği bilgiler öğrendi. Ceyda yaptığı hamleler ile işler daha da karmaşık bir hale getirirken, Kıraç hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kaldı.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz