“Türkiye’de İlk Olacağız” Begüm Birgören Yeni İddialı Projesi Osman Sekiz Hakkında Bakın Neler Dedi

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

“Türkiye’de İlk Olacağız” Begüm Birgören Yeni İddialı Projesi Osman Sekiz Hakkında Bakın Neler Dedi

Başrollerini Begüm Birgören, Tüm Seyfi ve Kemal Uçar’ın paylaştığı Osman Sekiz için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. En son Vurgun’da izlediğimiz Begüm Birgören, yeni projesi hakkında konuştu.

begüm birgören-osman sekiz

Yapımcılığını Ömer Kaya’nın yaptığı, senaryosu Kemal Uçar’ın kaleminden olan Osman Sekiz izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Kadıköy’de eski bir konakta çekimlerine devam edilen filmin yöneteni ise 9 Kere Leyla’dan tanıdığımız Ezel Akay. Osman Sekiz için “Büyülü bir atmosferi var” diyen Ezel Akay, ekim veya kasım gibi filmin hazır olacağını söyledi.

begüm birgören-osman sekiz

Harap bir konakta beş canavar ile birlikte yaşayan agorafobi hastası bir kişinin canavarlardan sıkılıp yeni bir yere tanışmaya karar vermesiyle başlayan hikayemiz izleyenleri fantastik bir maceraya davet ediyor. Romantik ve eğlenceli bir yapım olacağı söylenen film ciddi bir izlenme sayısına ulaşacağını düşünüyor.

Türkiye’de Bir İlk

Filmin senaristi ve oyuncusu Kemal Uçar, ülkedeki en büyük sorunun “Onlar yapıyor biz yapamıyoruz” demek olduğunu dile getirdi. Filminin bu tür filmleri çekmek isteyen insanlar için bir başlangıç olacağını söyleyen Uçar, “Bizden olmayan bir evrende, bizden bir hikâye izliyoruz” diye ekliyor.

begüm birgören-osman sekiz

Türkiye’nin sevilen kadın oyuncularından Begüm Birgören ise yeni projesi hakkında konuştu. “Sanırım Türkiye’de bir ilk olacağız” diyen güzel oyuncu böyle heyecan verici bir projede olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Staj Yaparken Keşfedildi

20 Eylül 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Begüm Birgören, aslen Çerkes kökenli. 13 yaşından itibaren tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunu. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan Begüm Birgören, üniverite yıllarında kamera arkasında staj yaparken keşfedildi.

begüm birgören-osman sekiz

Ekran kariyerine Kırık Kanatlar dizisiyle başlayan güzel oyuncu, Kaçak, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Ömre Bedel gibi projelerde yer aldı. En son Vurgun’da izlediğimiz güzel oyuncu Osman Sekiz’de Nazlı adlı karaktere hayat verecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz