Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Ve Sevgilisi Gökhan Alkan Tüm Instagram’ı Kahkahaya Boğdu

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Ve Sevgilisi Gökhan Alkan Tüm Instagram’ı Kahkahaya Boğdu

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’da fırtınalar estiren Nesrin Cavadzade bir süredir meslektaşı Gökhan Alkan ile birlikte. Kedileriyle dalga geçen ünlü çiftin söyledikleri herkesi çok güldürdü.

yasak elma-nesrin cavadzade-gökhan alkan

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma, reyting listelerini adeta altüst ediyor. Çarpıcı konusu ve başarılı kadrosuyla adından söz ettiren fenomen dizinin yeni bölümleri her hafta büyük bir hayacanla bekleniyor. Şevval Sam, Eda Ece, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu dizinin en sevilen karakterlerinden biri Şahika’yı ise güzel oyuncu Nesrin Cavadzade canlandırıyor.

yasak elma-nesrin cavadzade-gökhan alkan

Bildiğiniz gibi Yasak Elma’nın setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerine dolu dizgin devam eden çiftimiz, birbirlerine olan sevgilerini sosyal medyaya duyurmaktan asla çekinmiyor. Bu yıla damgasını vuran aşklardan biri olan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti espri paylaşımlarla takipçilerini çok güldürüyor.

“Kaç Kere Dedim Sana Dokunuyorsa İçme Diye”

Üç kedi annesi olan Nesrin Cavadzade, kedileriyle sık sık paylaşım yapıyor. Sevgilisi Gökhan Alkan ile de kedilerin arası çok iyi olunca espri paylaşımlar geldi. Kedilerinin uyuyan hallerini çeken ünlü çift, bu eğlenceli pozları Instagram’da paylaştı. “Kaç Kere Dedim Sana Dokunuyorsa İçme Diye” not yazan güzel oyuncunun bu paylaşımına sevgilisi de kayıtsız kalmadı. Gökhan Alkan “Şişede durduğu gibi durmaz Api Bey” diyerak bu paylaşıma esprili bir yorum yaptı.

Evlilik Yolları Göründü

İlişkileri yolunda giden ünlü çiftimiz, aileleriyle birlikte tanışarak işleri bir adım daha ileri götürmüştü. Evlilik yolunda güzel giden bir ilişkileri olduğunu açıklayan Gökhan Alkan “Zamanı gelince her şeyden önce sizin haberiniz olur. Bizde her şey kuralına uygun oluyor” demişti.

yasak elma-nesrin cavadzade-gökhan alkan

Sevgilisinin bu dediklerine kahkaha atan Nesrin Cavadzade ise evlilik sorularına karşı gülümsemiş ve gazetecilere “Size hâlâ küsüm, ben ne söylesem siz başka yazıyorsunuz, konuşmam” diye açıklama yapmıştı.

Benzer Haberler

Güldemet 2 Nisan 2021

Ne olacağı belli olmaz hemen evliliğe gitmeyin.😤

Yorum Yaz