Ferit Aktuğ’un Sefirin Kızı’nda Oynayacağı Karakter Belli Oldu! Tuba Büyüküstün’den Sonra Bir Transfer Daha…

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Ferit Aktuğ’un Sefirin Kızı’nda Oynayacağı Karakter Belli Oldu! Tuba Büyüküstün’den Sonra Bir Transfer Daha…

Sefirin Kızı dizisine taze kan bulundu! Tuba Büyüküstün’den sonra diziye katılacak isim olan Ferit Aktuğ’un canlandıracağı karakter belli oldu.

Oyuncu Kadrosu Değişiyor

Yayınlandığı günden beri büyük başarılara imza atan ve uzun bir süre reytinglerin zirvesinde olan Sefirin Kızı dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Dizinin eski başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün ayrılmasının ardından Tuba Büyüküstün diziye dahil edilmiş ve hikaye değiştirilmişti.

Mavi’nin Gizemi

blank

Farklı bir hikaye ile yola devam eden dizinin son bölümünde, Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı Mavi karakteri ön plandaydı. Sancar Efe’nin kulübesine gizlice giren Mavi’nin gizemi ise merak ediliyor. Dizinin son bölümünde, Mavi karakteri tekne ile Kos Adası’na kaçmaya yeltenmiş ancak başarılı olamamıştı. Ayrıca, Mavi’nin parmağındaki nişan yüzüğü de dikkat çekmişti.

Ferit Aktuğ Sefirin Kızı’na Taze Kan Oldu

blank

Değişen hikaye ile birlikte yeni oyuncuların katılması bekleniyordu. Tuba Büyüküstün’den sonra bu isim Ferit Aktuğ oldu. Tecrübeli oyuncu Ferit Aktuğ’un kan kaybeden diziye renk katacağı düşünülüyor.

Canlandıracağı Karakter Belli Oldu

blank

Önümüzdeki bölümlerde diziye katılacak olan Ferit Aktuğ’un canlandıracağı karakter de belli oldu. Başarılı oyuncu dizide “Bora” karakterine hayat verecek. Ferit Aktuğ’un canlandıracağı karakterin, Mavi’nin kocası veya geçmişinden gelen biri olacağı düşünülüyor.

Yepyeni Bir Hikaye

Son bölümü ile seyircilerden tepki toplayan dizinin yeni hikayesi ise merak edilmeye devam ediyor. Ferit Aktuğ’un hayat vereceği Bora karakterinin, diziyi tekrar eski başarısına kavuşturup kavuşturmayacağı ise merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz