Money Hunter Eleştirilerine Kulak Asmayan Şeyma Subaşı Gösterişe Doymadı, Bu Sefer İşi Bir Hayli Abarttı

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Money Hunter Eleştirilerine Kulak Asmayan Şeyma Subaşı Gösterişe Doymadı, Bu Sefer İşi Bir Hayli Abarttı

Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, eleştirilere kulak asmadı ve işi çok abarttı!

Hiçbir Fırsatı Kaçırmıyor!

Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile sık sık Instagram hesabından paylaşım yapar oldu. Ancak magazin yıldızı Subaşı bununla da sınırlı kalmıyor. Sevgilisine ait araçları da her fırsatta takipçileri ile paylaşıyor.

Olay Olmuştu

Şeyma Subaşı, önceki gün sevgilisinin lüks aracıyla yaptığı paylaşım sayesinde yine çok konuşulmayı başarmıştı. Olay olmak onun hamurunda var sanki! Zira kendisi yine gündemde.

Gizli Saklı Kalmadı

Mısırlı sevgilisi ile yaşadığı aşkı bir süre gözlerden uzak tutan Subaşı, artık sınır falan tanımıyor. Sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile samimi fotoğraflarını her fırsatta paylaşmaya devam ediyor. Son paylaşımında bornozla sevgilisine sarılan Subaşı, “Tamamiyle seninim.” notunu düştü. Kendisi aşkı dolu dizgin yaşıyor belli ki.

Gösteriş Yapmaya Devam Ediyor

Yaşadığı lüks yaşamı ile gösteriş yapmayı seven Şeyma Subaşı için “Money Hunter” lakabı takılmıştı. Kendisi bunlara kulak asmıyor olacak ki, gösteriş yapmaya devam ediyor. Mısırlı milyarder sevgilisinin evinin garajındaki araçları görücüye çıkaran Şeyma Subaşı’nın durulmaya niyeti yok.

Favorisi Belli

blank

Sevgilisine ait onlarca klasik otomobil ve motor arasından Şeyma Subaşı en beğendiği aracı “Favorim bu.” notu ile sosyal medya hesabında paylaştı. Önceki gün “Hava atmıyorum, kanatlarımı gösteriyorum.” diyen Subaşı’nın bu kez hava attığı çok açık.

Benzer Haberler

Ne farkeder ki 4 Şubat 2021

Kızından utan diyeceğim ama utanacak yüzün olsa zaten yapmazsın
..yarın da bundan ayrılıp başkasıyla kucak kucağa resim paylaşırsın
ne farkeder ki.Hidayet Allah’tan

Arzu 4 Şubat 2021

Buda gebericek birgün görgüsüz hiç sevmiyorum bu salak karıyı

Yorum Yaz