Talat Bulut’un Kızına Duyduğu Özlem Herkesi Duygulandırdı. Ünlü Oyuncu Amerika’da Yaşayan Kızının Özlemine Dayanamıyor

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Talat Bulut’un Kızına Duyduğu Özlem Herkesi Duygulandırdı. Ünlü Oyuncu Amerika’da Yaşayan Kızının Özlemine Dayanamıyor

Yasak Elma dizisi ile uzun bir süre ekranlarda boy gösteren Talat Bulut’tan duygulandırıcı bir paylaşım geldi. Meğer ünlü oyuncu hasretlik çekiyormuş!

Duygulandıran Paylaşım

Başarılı oyuncu Talat Bulut, sosyal medyada oldukça aktif bir isim. Instagram hesabı üzerinden sık sık eğlenceli fotoğraf ve video paylaşımı yapan Bulut’un son paylaşımı ise herkesi duygulandıran cinstendi. Ünlü oyuncu, kızı ile bir fotoğrafını “Kızımcan, çok özledim.” notu ile paylaştı.

“Sen Çağır Baban Hazır”

blank

Talat Bulut, kızı ile olan fotoğrafını Ferhat Göçer’e ait olan “Kızım” şarkısı eşliğinde paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı yapması görenleri duygulandırdı. Eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Talat Bulut’un, kızı Hazal Bulut ile yaptığı duygu dolu paylaşımlar takipçilerinin dikkatinden kaçmıyor.

Uzun Bir Süredir Kızını Göremiyor

blank

Bu paylaşım ünlü oyuncu için ilk değil. Daha önce de pek çok kez kızı ile paylaşımlar yapmış ve çektiği özlemi sosyal medya üzerinden yansıtmıştı. “Bir sabah uçağa bindin, gittin ve bilmiyorum kaç sabah geçti. Özlemden sayamadım…” ifadelerini kullanarak paylaştığı bir video da takipçilerinden epey ilgi görmüş ve dakikalar içerisinde binlerce yorum ve beğeni toplamıştı.

Pandemi Süreci Görüşmelerine Engel Oldu

blank

Talat Bulut’un kızına olan özlemi pandemi sürecinden dolayı gittikçe artıyor. Önceki haftalarda “Ah ulan korona!” notu ile yaptığı paylaşım ünlü oyuncunun kızına duyduğu özlemi bir kez daha gözler önüne sermişti. Bulut, heyecanla ABD’de yaşayan kızı Hazal Bulut’a kavuşacağı günü bekliyor. Bu süreçte de çektiği özlemi sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Eğlenceli Baba-Kız

blank

Amerika’da Michigan State Üniversitesi’nde eğitim almış olan Hazal Bulut da babası Talat Bulut gibi eğlenceli bir karakter. Her ne kadar birbirlerinden uzakta yaşasalar da, bir araya geldiklerinde halay çekip, gülüp eğleniyorlar. Tabii, Talat Bulut bu anları da her seferinde Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Umuyoruz ki, bu zorlu süreç bir an evvel sona erer de, Talat Bulut da biricik kızına kavuşup hasret giderir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz