Kaan Yıldırım ve Hadise Aşka Doymuyor! Kısa Bir Ayrılığın Ardından Ünlü Çift Eski Günlere Hızlı Dönüş Yaptı

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Kaan Yıldırım ve Hadise Aşka Doymuyor! Kısa Bir Ayrılığın Ardından Ünlü Çift Eski Günlere Hızlı Dönüş Yaptı

Bir süredir aşkları ile gündem olan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden yeni fotoğraf geldi. Geçtiğimiz ay ayrılıp barışan ünlü çift aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

Dolu Dizgin Aşk

Hadise ve Kaan Yıldırım, geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlamış ve ikilinin aşk haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Uzunca bir süre görüntü vermemek için çabalayan çift son olarak aşklarını daha fazla gizli tutamamış ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ilişkilerini herkese duyurmuşlardı. O günden beri çift, magazinin gözbebeği olmuştu. Çiftin her yaptığı ve her paylaştığı şey dikkatle takip edilmişti.

Ayrılığa Dayanamadılar

Çok konuşulan bu çiftimizden, yıl sonunda üzücü bir haber gelmiş ve ayrılık haberini duyurmuşlardı. Hadise “Kaan Yıldırım ile yaşadığım aşkı sonlandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…” notunu paylaşarak takipçilerini şaşırtmıştı. Ancak ünlü çiftin ayrılıkları beklenenden kısa sürdü. Çiftin barışma haberini yine Hadise duyurmuştu.

Güzel Günlere Hızlı Dönüş Yaptılar

blank

Hadise’nin barışma haberinden kısa bir süre sonra da ikiliden aşk dolu bir paylaşım gelmişti. Hadise’nin Kaan Yıldırım’la çekildiği fotoğraf çok kısa bir sürede binlere beğeniye ulaşmış ve sevenlerini de heyecanlandırmıştı. Ünlü çiftin hayranları, “Evlenin artık.” yorumunda bulunarak dileklerini iletmişlerdi.

Kaan Yıldırım Aşkını İlan Etti

İlişkilerini her fırsatta takipçileri ile paylaşan isim genellikle Hadise olsa da bu kez aşka gelen isim Kaan Yıldırım oldu. Yıldırım, Instagram hesabından Hadise ile fotoğrafını paylaşmakla kalmadı, hepimizin aşka olan inancını da tazeledi.

“Çok Mutluyuz”

blank

Hadise’nin ayrılık haberinden sonra gözler Kaan Yıldırım’a çevrilmiş ancak ünlü oyuncu sessizliğini korumuştu. Daha sonra “Hadise fevri davrandı.” açıklamasını yapan Yıldırım, sevgilisi Hadise ile barışmış ve ikili aşk yaşamaya devam etmişti. Ayrılık sebebi merak edilen Hadise “2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki? Ben de insanım, benim de duygularım var. Bazen yoğun duygular yaşanıyor, onun dışında her şey yolunda çok mutluyuz.” açıklaması ile tartışmalara da son noktayı koymuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz