Feyza Aktan’ın Son Açıklamasının Ardından Özcan Deniz’in Kardeşi Sibel Deniz’den Atak Geldi: “Anne Olmak…”

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2021

Feyza Aktan’ın Son Açıklamasının Ardından Özcan Deniz’in Kardeşi Sibel Deniz’den Atak Geldi: “Anne Olmak…”

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor! Birbirleri hakkında oldukça ağır iddialar ortaya atan taraflardan en son Feyza Aktan, Instagram hesabından açıklamalar yaparak; Özcan Deniz ve abisi Ercan Deniz’den fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia etmişti.

Özcan Deniz

Bugün ise Feyza Aktan, Instagram hesabından bir video paylaşarak; “Tek derdim oğlumun velayeti” dedi. Ancak, Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Deniz kendi Instagram hesabında üstü kapalı bir şekilde Feyza Aktan hakkında yeni iddialar ortaya attı! Feyza Aktan’ın eski görümcesi Sibel Deniz’e göre; Feyza Aktan oğlu Kuzey’e yeterince ilgi göstermiyormuş.

Feyza Aktan, Özcan Deniz ve Ercan Deniz Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu!

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018 yılında nikah masasına oturarak dünyaevine girdi. Kısa bir süre sonra ise Kuzey ismini verdikleri oğullarını kucaklarına aldılar. Ancak, anlaşmazlık yaşayan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti 2019 yılında yine olaylı bir boşanma yaşadı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan

Geçtiğimiz aylarda ise Feyza Aktan tarafında yeni bir gelişme yaşandı, bir sene evli kaldığı Özcan Deniz ve abisi Ercan Deniz hakkında, kendisine psikolojik ve fiziksel şiddet uygulandığını iddia ederek soruşturma başlatıldı. Bunun yanında, koruma kararı da talep eden Feyza Aktan; Özcan Deniz ve Ercan Deniz’e 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdı.

“Sigara Söndürürüm!”

Özcan Deniz ve Feyza Aktan

Önceki günlerde ise Feyza Aktan’dan yeni bir iddia geldi. Eşi Özcan Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını, “eğer polisi ararsan üzerinde sigara söndürürüm!” dediğini iddia etti! Hatta elindeki darp raporlarını tehtit ile aldığını da beyan etti.

Bu iddiaların ardından yeni proje arifesinde olan Özcan Deniz, Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve bütün iddiaların iftira olduğunu söyleyerek reddetti: “İftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim. Yeni bir projemin arifesinde de bunların yasanması ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum.”

Feyza Aktan’dan Yeni Açıklama!

Dün akşam saatlerinde ise Feyza Aktan Instagram hesabında “Tek derdim çocuğumun velayeti benden alınmasın!” dediği bir açıklama yayınladı

Ortalık, daha çook karışacak gibi duruyor, sular durulacak gibi değil! Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın kavgasına, Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Deniz’de dahil oldu ve üstü kapalı bir şekilde Feyza Aktan’ın iyi bir anne olmadığını ima etti.

Eski Görümceden Ağır İthamlar!

Özcan Deniz’in güzellik uzmanı ve makyaj uzmanı olan kız kardeşi Sibel Semerci Deniz, Feyza Aktan’ın açıklamasından sonra Instagram hesabından bir anket yayınlayarak üstü kapalı bir şekilde ağır itiraf ve iddialarda bulundu!

Sibel Semerci Deniz story

Ardı ardına storyler paylaşan Sibel Semerci Deniz, eski yengesi Feyza Aktan’a oldukça sinirli anlaşılan.

Sibel Semerci Deniz story

Sibel Semerci Deniz, Feyza Aktan’ı ilgisiz ve sorumsuz bir anne olmakla suçluyor.

Sibel Semerci Deniz story

İddialar bununla sınırla değil. Feyza Aktan’ın, Kuzey’in bakıcısına da şiddet uyguladığını ve kötü davrandığını söylüyor.

Sibel Semerci Deniz story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz