İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil’le Yaptığı Röportajda Herkesi Şaşırttı: Bir Çocuk Daha İstiyormuş!

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2021

İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil’le Yaptığı Röportajda Herkesi Şaşırttı: Bir Çocuk Daha İstiyormuş!

İbrahim Tatlıses’in Star TV’de yayınlanan İbo Show programı, dün akşam sevenleriyle buluştu. Yıllar sonra tekrar seyircisiyle buluşan programın 10. bölümüne; Ebru Yaşar, Resul Dindar, Selçuk Balcı, Çetin Altay ve Mehmet Ali Erbil konuk oldu. Birbirinden güzel şarkılar seslendiren sanatçılar, izleyenlere adeta şölen yaşattırdı.

Ancak, İbrahim Tatlıses’in Mehmet Ali Erbil’le yaptığı röportaj geceye damgasını vurdu! Röportaj sırasında duygusal anlar yaşayan iki eski dostun sık sık gözleri doldu. Röportajda ise İbrahim Tatlıses’in “7 çocuğum var 8 olsun isterim!” demesi herkesi şaşırttı.

İbo Show’da dün gece oldukça ilgi çekici dakikalar yaşandı. Bunlardan ilki, İbrahim Tatlıses ile Ebru Yaşar’ın yıllar süren küslükten sonra İbo Show’da barışması oldu.

Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses’in Küslüğü Sona Erdi!

Bildiğiniz gibi Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses 15 yıldır birbiriyle konuşmuyor ya da görüşmüyor. Ancak onca geçen yılın ardından ikili, birbirlerine neden küstüğünü bile hatırlamıyor.

İbo Show’a katılan Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses hakkında: “Hayatımın en güzel en heyecanlı gecesini yaşadım. 3 saatlik uyku ile geldim. Seni 15 yıldır görmedim. Dürüst insanlar küser. Biz 5 sene çalıştık 15 sene küs kaldık. Yıllar sonra küslüğümüze son verdik. Çok duygusal bir program oldu. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık. Ama o küskünlüğe son verdik.” açıklamasını yaptı ve küslük bitti!

İbrahim Tatlıses’le Mehmet Ali Erbil’in Özel Röportajı!

Mehmet Ali Erbil’le röportaj yapmak için evine kadar giden İbrahim Tatlıses, eski dostuyla geçmişteki güzel anıları ve arkadaşlıklarını andı! Artık hayatta olmayan eski dostlarını anan ikilinin gözleri sık sık doldu.

“Kaçış Sendromu” hastalığı nedeniyle ölümden dönen Mehmet Ali Erbil, yoğun bakımdayken en çok hamile olan kızının çocuğunu görmek istemiş: “Yoğun bakımdayken Allah’a dua ettim, bir tek torunumu göreyim ondan sonra benim canımı al Allah’ım” diyerek dua ettiğini söylerken gözleri doluyor.

Röportajın ilerleyen dakikalarında İbrahim Tatlıses, yedi çocuğu olduğunu ve sekizinciyi de istediğini söyledi, sekizinci çocuğunu da; tekli rakamları sevmediği için istediğini dile getirdi. Acaba İbrahim Tatlıses’ten yakın zamanda bir çocuk haberi alır mıyız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz