Makyajsız Reklam Çekimiyle Olay Olan Hadise’den 70 Bin TL’lik Pazar Pozu Geldi: Yine Stilini Konuşturmuş!

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2021

Makyajsız Reklam Çekimiyle Olay Olan Hadise’den 70 Bin TL’lik Pazar Pozu Geldi: Yine Stilini Konuşturmuş!

Kaan Yıldırım ile barıştığını açıklayan Hadise’nin keyfine diyecek yok. Hem kariyerinde hem de aşk hayatında mutluluğu yakalayan Hadise, altın çağını yaşıyor! Son olarak bir kolejen markasının reklam yüzü olan güzel şarkıcı, Instagram’a 70 bin TL’lik pazar pozu verdi! Baştan aşağı Valentino markasının kıyafetleriyle poz veren Hadise oldukça şık gözüküyor.

Hadise 2021’e Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Uğursuzluklar senesi 2020’in ardından Hadise’de 2021’e hızlı giriş yapan isimlerden oldu. Daha yılbaşı gecesinde bile milyonlar kazanan Hadise, birkaç gün önce de bir kolejen markasının reklam yüzü oldu ve makyajsız olarak reklam çekimi gerçekleştirdi.

Photoshopların, filtrelerin, efektlerin, estetiklerin ve binbir makyaj hilelerinin olduğu bu dönemde; makyajsız fotoğraf ve reklam çekimi yapmak büyük cesaret işi. Bu yüzden Hadise’yi tebrik etmek gerekiyor. Tabii Hadise’nin bu çekimini beğenmeyen kişiler de yok değil, bu isimlerin başında da Seren Serengil var. Seren Serengil, hem Hadise’ye çirkin dedi hem de çekimlerin makyajsız olduğuna inanmadı. Detaylar için:

Hadise’nin yeni projesi elbette sadece bu değil! Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan “O Ses Türkiye Rap” programında da, O Ses Türkiye konseptinin demirbaşlarından Hadise yer alıyor. Zaten o programda, Bir Acun Ilıcalı bir de Hadise. İkisi de O Ses Türkiye’nin en başından beri bizlerin karşısına çıkıyor.

Kıyafetleriyle Yine Olay Oldu!

Güzel şarkıcı Hadise, güzel giyinmeyi ve kıyafetlere yüklü miktarda para harcamayı oldukça seviyor. O Ses Türkiye Yılbaşı çekimleri için de oldukça pahalı bir markadan alışveriş yapan Hadise, o gece siyahlar içinde çok asildi!

Bugün ise Instagram’a pazar pozunu paylaşmayı unutmadı ama üzerinde yine binlerce euroluk kıyafetler vardı.

Hadise kıyafet

Dünyaca ünlü Valentino markasının kıyafetleri ve aksesuarlarıyla poz veren Hadise’nin üzerinde taşıdığı kıyafetlerin bedeli tam 70 bin TL! Pahalı da olsa, Hadise’ye giydikleri çok yakışmış.

Hadise kıyafet
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz