Meryem Üzerli’nin Gençlik Fotoğraf Ortaya Çıktı! Eski Hali Herkesi Şoka Soktu

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Meryem Üzerli’nin Gençlik Fotoğraf Ortaya Çıktı! Eski Hali Herkesi Şoka Soktu

Ünlü oyuncu Meryem Üzer’in 20 yaşlar çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi sosyal medyadaki herkesi çok şaşırttı.

meryem üzerli

Muhteşem Yüzyıl’daki ikonikleşen karakteri Hürrem ile büyük bir çıkış yapan Meryem Üzerli, hala Türkiye’nin en beğendiği kadın oyuncularından biri. Annemin Yarası, Gecenin Kraliçesi, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu son zamanlarda özellikle filmlerde oynamayı tercih ediyor. Cingöz Recai, Öteki Taraf, Kovan gibi yapmalardaki başarılı performansıyla göz dolduran ünlü isim, bir süredir yurt dışında yaşıyor.

Güzelliğinden Hiçbir şey Kaybetmedi

Hatırlarsanız Meryem Üzerli yaptırdığı estetiklerle çok konuşulmuştu. Gözlerine, dudaklarına, yanaklarına, çene ucu ve elmacık kemiklerine estetik yaptırdığı söylenen ünlü yıldızın o görüntüleri sevenlerini çok şaşırtmıştı. Değişimi herkesin o kadar çok dikkatini çekmişti ki estetik bağımlısı olduğu konuşulmaya başlanmıştı.

meryem üzerli

O iddialara yanıt veren Meryem Üzerli yüzünde sadece dolgu ve botoks olduğunu söylemişti. O zaman estetiğin dozunu fazla kaçırdığını kabul eden güzel oyuncu, “Bir dönem özgüven eksikliği yaşadığım için botoks yaptırdım. Ama kabul ediyorum özgüvenim çok sarsıldığı için estetik yaptırmakta aşırıya kaçtım.” diye açıklama yapmıştı.

meryem üzerli

Neyse ki ünlü oyuncu o zamanlarını aştı ve doğal haline geri döndü. Şimdilerde ikinci kez anne olmanın tadını çıkaran güzel oyuncudan sosyal medyayı sallayacak bir paylaşım geldi. Üzerli, gençlik fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaştı. Takipçileri ise seneler geçmesine rağmen ünlü oyuncunun güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini dile getirdi.

Gözünü Çok Uzaklara Dikti

meryem üzerli

Kovan filminin Uluslararası Moskova Film Festivali’nde gösterimi için Rusya’ya giden ünlü oyuncu, burada çok sıcak karşılandığından bahsetti. Kendisinin de Rus kökenli olduğunu dile getiren Meryem Üzerli, Rus sinemasını çok sevdiğini söyledi. Rus sinemasında oynamayı çok istediğini belirten güzel oyuncu, teklif gelirse ilgileneceğini söyledi.

Benzer Haberler

fwz atmn 1 Mayıs 2021

İnsanın başına her türlü aksilikler gelebilir durum normal anormal değil

Yorum Yaz