Setten Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor! Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli Yeni Bölümü “Halaylarla” Duyurdu

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Setten Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor! Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli Yeni Bölümü “Halaylarla” Duyurdu

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinin yeni bölümünü çok komik bir fotoğrafla müjdeledi. Dizinin tüm yıldızlarının olduğu “halay” fotoğrafına çok güleceksiniz.

Çukur afişi

Show TV’nin fenomen dizisi “Çukur”, 4 sezondur hız kesmeden devam ediyor. Oldukça kalabalık bir kadroya sahip olan dizi, yıldız oyuncuları ve diziyi sürükleyen karakterlerle dikkat çekti.

Çukur

Aynı zamanda bir mahalle ve aile dizisi de olan “Çukur”, İstanbul’daki bir mahalleyi anlatıyor. Mahallenin tüm kontrolünü elinde tutan Koçovalı ailesi, mahallede asla uyuşturucuya izin vermiyor. Ama zaman içinde mahallenin düzenini bozmaya çalışan gruplar ortaya çıkıyor. Ailenin mahalleden kaçarak giden küçük oğlu Yamaç da geri dönünce, Çukur’da yeni bir hayat başlıyor.

Çukur

Özellikle ilk sezonuyla fırtınalar estiren “Çukur”, dizinin çekildiği Balat semtinin bir sembolü olmuştu. Balat’ta duvarlarında dizinin sembolü ya da repliği olmayan bir yerden geçmek imkansızdı! Dördüncü sezonunda da diziye olan ilgi devam etse de, yapımcılar bu sezon “Tamam” dedi. Dizi 125. bölümüyle mayıs ayında final yapacak.

Setten Fotoğraflar Geliyor

Aras Bulut İynemli

Final haberi dizinin sevenlerini üzse de setten sürekli yeni fotoğraflar geliyor. Daha önce hiç bu kadar “Çukur” fotoğrafına maruz kalmamıştık. Sette gerçekten de çok eğlendiklerini görmüş olduk! Özellikle Aras Bulut İynemli, hem teknik ekip hem de rol arkadaşlarıyla durmadan fotoğraf paylaşıyor. Sonuçta, bu dizi onun kariyeri için muazzam bir adım oldu. Eminiz, “Çukur”u tüm seyircilerden daha çok özleyecektir!

Çukur Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil Necip Memili Kubilay Aka

Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı son fotoğraf ise herkesi çok güldürdü. Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Kubilay Aka’nın da olduğu “halay” fotoğrafı, akşam yayınlanacak bölümü haber vermek için en güzel işaret gerçekten de! Bakalım, “Çukur”un yeni bölümünde izleyiciyi ne gibi olaylar, nasıl heyecanlar bekliyor?

Benzer Haberler

Caner 16 Mart 2021

Yamaç abi çok yakışıklısın

Hanife 16 Mart 2021

Keşke çukur final yapmasa biz ailecek hepimiz çukuru çok seviyoruz yapımcılar ve yönetmenler lütfen bir çaresini bulun ÇUKUR bir şekilde final yapmasın

Yorum Yaz