Mustafa’dan Midesi Bulanmıştı! Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un Olaylı Aşkı Tam Gaz Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Mustafa’dan Midesi Bulanmıştı! Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un Olaylı Aşkı Tam Gaz Devam Ediyor!

Emina Sandal’la 2018 yılında yollarını ayıran Mustafa Sandal, Melis Sütşurup ile bir küs bir barışık ilişkisine devam ediyor. Aşklarını sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyen çiften yepyeni bir paylaşım geldi.

mustafa sandal-melis sütşurup

Mustafa Sandal ile Sırp asıllı eşi Emina, 10 yıllık evliliklerini seneler önce sona erdirdiler. Şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılan magazin dünyasının en sevilen çifti hayranlarını oldukça üzmüştü.

mustafa sandal-melis sütşurup

İki çocuğunun annesi olan Emina’dan ayrılan Mustafa Sandal, 1989 doğumlu ve butik sahibi olan Melis Sütşurup ile ilişkiye başladı. Birkaç senedir bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden ünlü çiftten gelen paylaşım sosyal medyayı salladı.

“Hayatımın En İyi Arkadaşı”

Ayrılıktan sonra ilişkilerine tam gaz devam eden çift, Instagram’da birbirlerine olan aşklarını itiraf etmekten çekinmiyor. Birbirleriyle fotoğraflarını sık sık paylaşan ikiliden yepyeni bir paylaşım geldi.

mustafa sandal-melis sütşurup

Melis Sütşurup, Instagram hikayesinden Mustafa Sandal ile kol kola yürüdüğü bir fotoğrafı paylaştı. Altına “Bestie for life” diye not yazan Melis Sütşurup, sosyal medyada olay oldu.

“Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki, ilişkiyi hemen bitirdim”

Ünlü çift daha önce öyle bir ayrılık yaşamıştı ki magazin gündemi sallanmıştı. Melis Sütşurup açıklamaları ile adeta olay olmuştu.

mustafa sandal-melis sütşurup

Ayrılık sonrası Mustafa Sandal, “Melis ile kafamız uyuşmadı, ayrıldık… Çocuklarıma başka bir kadından kardeş istemem” derken sevgilisi Melis Sütşurup kafaları karıştıracak bir açıklama yaptı.

mustafa sandal-melis sütşurup

Ayrılığın iç yüzünü anlatan Sütşurup “Mustafa ile ilişkimin bitmesi onun telefonunda gördüğüm mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki, ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunar aldatma ihanet gibi şeyler değil. Daha çirkin şeyler! Detayına girmem bana yakışmaz.” demişti. Bunca ağır olayları aşıp barışan çift ilişkilerine bir süredir devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz