Fotoğrafta Bir Servet Yatıyor! Amine Gülşe Eşi Mesut Özil’in Hediyelerini Sergilediği Bir Ev Pozu Paylaştı

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Fotoğrafta Bir Servet Yatıyor! Amine Gülşe Eşi Mesut Özil’in Hediyelerini Sergilediği Bir Ev Pozu Paylaştı

Oyuncu ve manken Amine Gülşe, bu aralar ev pozlarıyla göz kamaştırıyor. Daha doğrusu bu pozlarda sergilediği mücevherleriyle!

Amine Gülşe

Amine Gülşe, Miss Turkey 2014 yarışmasında birinci olarak hayatımıza girdi. Sonrasında da yolu güzellik yarışmasından geçen çoğu isim gibi oyunculuk yapmayı tercih etti. 2015 ve 2016’da yayınlanan “Asla Vazgeçmem” dizisinde Tolgahan Sayışman’la oynayan Amine Gülşe, televizyonun yeni yıldızı olarak görülüyordu. Ama onun hayatı bambaşka bir yöne aktı!

Aşkla Değişen Hayat

Amine Gülşe, “Asla Vazgeçmem” dizisiyle yeni yeni ünlenmeye başladığında, bir anda ününü katlayan bir olay yaşandı. O dönem Arsenal’da oynayan yıldız futbolcu Mesut Özil’le aşk yaşamaya başladı. Hem de görücü usulüyle!

Amine Gülşe’nin anne tarafından bir akrabası Mesut Özil’in annesi Gülizar Özil’in Almanya’da komşusuymuş. Gülizar Hanım, bu vesileyle Amine Gülşe’nin fotoğraflarını görünce çok beğenmiş. Sonra da bir bahane uydurup Amine Gülşe’yi Almanya’ya çağırmış. Tesadüfmüş gibi davranıp Mesut Özil’le tanışmasını sağlamışlar!

Mutlu çift, 2019’un yazında İstanbul’da dünyaevine girdi. Geçen yıl mart ayında da Londra’da kızları Eda dünyaya geldi. O günden beri de Amine Gülşe’yi sosyal medyada daha sık görmeye başladık!

190 Bin TL’lik Poz

Amine Gülşe, sık sık kızı Eda’yla ve eşiyle birlikte Instagram’dan paylaşım yapıyor. Örneğin, 14 Şubat paylaşımı çok konuşulmuştu.

Bugün, çok konuşulacak yeni bir poz geldi. “Eda uyuyunca monitöre sarılan anne” diyerek yorgun bir fotoğrafını paylaşan Amine Gülşe, takipçilerinin beğenisini kazandı. Ama en çok dikkat çeken şey takıları oldu!

Amine Gülşe story

Amine Gülşe’nin taktığı saat 80 bin TL ve yüzük 100 bin TL. İkisi de eşi Mesut Özil’in hediyesi. Bileklik ise 10 bin TL ve Mesut Özil’in annesinin armağanı. Yani, basit bir poz gibi görünen bu fotoğrafta 190 bin TL’lik bir servet yatıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz