Dedikodu Kazanı: Fahriye Evcen’in Şopu, Alişan’ın Eliz’le Dertleşmesi, Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Şok Sözler!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

15 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Fahriye Evcen’in Şopu, Alişan’ın Eliz’le Dertleşmesi, Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Şok Sözler!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 15 Mart Pazartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Fahriye Evcen’in Fotoğrafına Şop Uyguladığı Ortaya Çıktı!

Fahriye evcen

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, bugün Instagram hesabından yeni bir fotoğraf paylaştı. Güzelliği ve fitliğiyle beğeni toplayan Fahriye Evcen’in dikkatli Instagram takipçileri, güzel oyuncunun fotoğraflarına şop uyguladığını fark etti! Arkadaki kapı baya baya yamulmuş.

2. Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Olay Sözler!

Demet Akalın ve Aleyna Tilki

Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la sabah programı sunan Demet Akalın, bugün canlı yayında dünya starı olacağını söyleyen Aleyna Tilki’ye ağır yüklendi: “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Yalan mı söylüyorum? Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!” Bu arada detaylar için:

3. Teşkilat Dizisi İkinci Bölümden Rekor Kırdı!

Teşkilat

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat, ilk iki bölümüyle reyting sıralamasını darma duman etti! Dizinin ikinci bölümü dün TRT ekranlarında yayınlandı. Daha ikinci bölümünden bütün reyting kategorilerinde birinciliği kapan Teşkilat, sosyal medyada da çok sevildi! Bu arada detaylar için:

4. Seren Serengil ve Can Tanrıyar Arasında Kavga!

Can Tanrıyar ve Seren Serengil

Güzel magazin yorumcusu Seren Serengil, Uçankuş TV’nin sahibi ve patronu Can Tanrıyar’la birbirine girdi! Seren Serengil, Can Tanrıyar’ın Koronavirüs karantinasını fırsat bilerek sosyal medyadan ağır yüklendi. Fakat Uçankuş ekibi ve Can Tanrıyar da Seren Serengil’e cevap vermeyi ihmal etmedi. Bu arada detaylar için:

5. Duygu Özaslan’dan Elizabeth Taylor Makyajı!

Güzel fenomen Duygu Özaslan’ın Elizabeth Taylor makyajı bugüne damgasını vurdu! Sosyal medyayı ikiye bölen bu makyajı, çok beğenenler de vardı. Hiç beğenmeyenler de! Bu arada detaylar için:

6. Alişan’dan Yeni Eliz Fotoğrafı!

Ünlü türkücü Alişan bugün Instagram takipçileriyle yeni doğan kızı Eliz’in yeni fotoğrafını “Dertleşiyoruz kızımla:)) ??” açıklamasıyla paylaştı. Alişan’ın bu paylaşımı kısa süre içinde like yağmuruna tutuldu. Sevilen sunucunun takipçileri, Eliz’i annesi Buse Varol’a benzetti. Maşallah sana güzel Eliz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz