Fotoğrafta “Harcadı” Ama Sözleriyle Affettirdi! Buse Varol’dan Eşi Alişan’a Kalbe Dokunan Jest

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Fotoğrafta “Harcadı” Ama Sözleriyle Affettirdi! Buse Varol’dan Eşi Alişan’a Kalbe Dokunan Jest

Ünlü şarkıcı Alişan, bugün 45 yaşına girdi. Onlarca kutlama mesajı alan Alişan, hepsine teker teker teşekkür etti. Ama en özel paylaşım ve teşekkür, tabii ki eşi Buse Varol’a aitti.

Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan, 1990’lı yılların ortalarından beri hayatımızda olan bir isim. O dönemlerde, Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz’le birlikte çalışan ve dönemin en çok satan albümlerine imza atan Alişan, bu ekiple yollarını ayırdıktan sonra daha da parladı. Televizyona yönelmeyi seçen Alişan, oyuncu ve sunucu olarak da büyük başarı kazandı. Her dönemin en popüler isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı, aşktan yana şanssızdı. Neyse ki, birkaç yıl önce özel hayatında da yüzünü güldüren gelişmeler yaşadı!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Kariyerindeki başarılarla ünlü olan Alişan, en fiyasko işi “Dostlar Mahallesi” dizisinde hayatının aşkı Buse Varol’la tanıştı. 2017’de tanışan çift, 2018’de evlendi ve 2019’da da ilk çocukları Burak’a kavuştu. Yıllarca “müzmin bekar” olarak gördüğümüz ve evlenmesi için seferber olunan Alişan, çok kısa sürede bir iyi aile babasına dönüştü! Bugün 45. yaşını kutlayan ünlü şarkıcı için en özel paylaşım tabii ki eşi Buse Varol’dan geldi.

“Pamuk kalplim”

Buse Varol Alişan

Buse Varol, doğum gününü kutlarken eşini biraz “harcadığı” bir fotoğraf seçti. Baksanıza, Alişan ne kadar da yorgun görünüyor. Ama yazdığı güzel sözler Alişan’ın bu durumu kolayca göz ardı etmesini sağlamıştır diye düşünüyoruz!

Hayatımın en güzel iyikisi sensin.. iyi ki doğmuşsun, iyi ki çocuklarımın babası sensin?? Daha nice yaşlarını beraber kutlayalım sevgilim✨ Seni çok seviyorum? Bu hayata tekrar gelme şansım olsa, yine seni seçerdim, yine sana aşık olurdum pamuk kalplim✨??” diyen Buse Varol, yine kalpleri yumuşacık etmeyi başardı. Alişan’ın cevabının da ondan aşağı kalır yanı yoktu: “Ben de seni çok seviyorum aşkım, karım, her şeyim❤️ Hep birlikte inşallah hep❤️?❤️?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz