Çelişkide Son Nokta! Ada Masalı’nın Yıldızı Ayça Ayşin Turan Hakkındaki İlginç Gerçeği Açıkladı

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Çelişkide Son Nokta! Ada Masalı’nın Yıldızı Ayça Ayşin Turan Hakkındaki İlginç Gerçeği Açıkladı

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan, şu sıralar yeni başlayan “Ada Masalı” dizisinin Haziran’ı olarak karşımıza çıkıyor. Ama son röportajında söylediklerine göre, kamera önünde olmaktan hiç hoşlanmıyor!

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan, son dönemin en başarılı yıldızları arasında yer alıyor. Rakipleri Hande Erçel ya da Demet Özdemir gibi her an göz önünde olmak yerine, yer aldığı başarılı projeler ve attığı dikkatli adımlarla ön plana çıkıyor. 10 yıl önce sıradan bir günlük dizi olan “Dinle Sevgili” ile sektöre adım atan ve işi öğrenen oyuncu, bir dönemin fenomen dizisi “Karagül” sayesinde herkesin dikkatini çekti. Daha sonra, ilk Netflix Türkiye dizisi “Hakan: Muhafız”ın esas kızı olacak kadar da popüler oldu!

Ayça Ayşin Turan

Ünlü oyuncu, “Hakan: Muhafız”ın başarısının ardından, “Zemheri” ve “Arıza” ile rating konusunda şanssızlıklar yaşasa da, yaz aylarında yeni bir romantik komediyle ekrana dönmeye karar verdi. Başrolü Alp Navruz’la paylaştığı “Ada Masalı”, ratinglerde şimdilik pek iç açıcı sonuçlar elde edemedi. Ama yaz daha uzun ve diziye herkesin güveni tam! Ayça Ayşin Turan da bunu son günlerde verdiği her röportajda vurguluyor. Ama son röportajında diğerlerinde anlatmadığı ilginç detaylar da vardı!

En Cesur Kararı Buymuş

Ayça Ayşin Turan

Sinop’ta büyüyen ve İstanbul’a üniversite okumaya gelen Ayça Ayşin Turan, sinema ve televizyon eğitimi aldı. Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda bu seçimini, “Aslında benim merak ettiğim, bir filmin nasıl çekildiği, dünyasının nasıl kurulduğuydu. Kamera arkası… O yolda da ilerledim ama hayat böyle yönlendirdi” sözleriyle anlattı.

Ayça Ayşin Turan Alp Navruz

Sonra da, kendisi hakkında pek bilinmeyen bir gerçeği açıkladı. Çok utangaç olduğunu ve kamera önünde olmaktan çekindiğini söyleyen Ayça Ayşin Turan, bu yüzden verdiği en cesur kararı oyunculuk yapmak olarak değerlendirdiğini söyledi: “İşimi yaparken sorun yok ama mesela biri video çekince geriliyorum. Bu yapı meselesi ve karakterle alakalı sanırım.” İyi ki, korkularına rağmen bu işi yapmaya başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz