Mehmet Ali Erbil’in Yüzü Gülmüyor! Önce Seda Sayan Sonra da Kızı Yasmin’le Başı Derde Girdi

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Mehmet Ali Erbil’in Yüzü Gülmüyor! Önce Seda Sayan Sonra da Kızı Yasmin’le Başı Derde Girdi

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ile “kankası” Seda Sayan’ın kavgası son günlerin en sarsıcı olaylarından biriydi. Tam sular duruldu derken, Mehmet Ali Erbil’in başı bu kez de kızıyla derde girdi!

Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil, bir zamanlar onu tiyatroda izleyenlerin yıllar sonra bile anlatacağı kadar başarılı bir oyuncuydu. Ama tiyatroyu bırakıp şovmenlik ve sunuculuk yapmayı tercih etti. Böylece, ülkenin en sevilen ve en eğlenceli isimlerinden biri olmayı da başardı! Fırlamalığı ile bilinen Mehmet Ali Erbil, uzun süren tedavilerin ardından sağlığına kavuşunca biraz durulur diye bekleniyordu. Ama o gitti, yapabileceği en ters şeyi yaptı. Kankası Seda Sayan’a çattı!

Seda Sayan

Seda Sayan’a hastalığı sırasında kendisini arayıp sormadığı için kırılan Mehmet Ali Erbil, skandalları başlatan bir Instagram paylaşımı yaptı: “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar!” Ama başına gelecekleri bilse asla böyle bir şey yapmazdı diye düşünüyoruz!

Seda Sayan story

Bu paylaşımı görünce çılgına dönen Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil ile ilgili korkunç bir tecavüz iddiasını ortaya attı: “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin!

Barış Yemeği Kararı

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil

Bu mesajların ardından geri vitese basan Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’dan “Aramıza kimse giremez” diyerek özür diledi. Seda Sayan da, “Olay tecavüz değil, aldatma” dedi. Dahası, iki eski dost bir barış yemeğine çıkmaya karar verdi. Barışma haberlerinin ardından Mehmet Ali Erbil’in eski eşleri de teker teker açıklama yaparak ünlü sunucuyu “akladı”. Böylesine büyük bir skandalı bir günde çözen Mehmet Ali Erbil, hayli rahatlamış gibi görünüyordu. Ama bu kez kızı Yasmin’le başı derde girdi!

Şaşırtan Kavga Paylaşımı

Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil ve ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızı. Güzel fiziği ve cesur pozlarıyla sık sık magazin sayfalarında kendine yer bulan Yasmin Erbil, bu kez babasıyla ilgili bir paylaşım yaparak şaşırttı.

Yasmin Erbil story

Babamla kavga edince alışverişe çıkarım, hiç sekmez” diyen Yasmin Erbil kafalarda soru işareti yarattı. Sosyal medya kullanıcıları, “Acaba kavganın sebebi Seda Sayan’la yaşanan tartışma mı?” diye sormaktan kendini alamadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz