Kızılay Dağıtmış Gibi Giymeyen Kalmadı: Şimdi de Çukur’un Yıldızı Dilan Deniz Çiçek ve Demet Özdemir Piştilendi!

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Kızılay Dağıtmış Gibi Giymeyen Kalmadı: Şimdi de Çukur’un Yıldızı Dilan Deniz Çiçek ve Demet Özdemir Piştilendi!

Son haftalarda pişti krizlerinin önüne geçemiyoruz, yazın gelmesiyle birlikte güney sahillerine göç eden ünlü simalar birbiri ardına pişti olmaya ve aynı kıyafetleri giymeye devam ediyor. Hal böyle olunca Instagram kullanıcıları ve magazin hesapları arasında da “pişti” savaşları yaşanıyor. Özellikle de bir elbise var ki; onu giymeyen ünlü kalmadı! Sanki Kızılay ücretsiz dağıtmış gibi herkesin üzerinde gördük. Daha öncesinde Seda Sayan, Berfu Yenenler gibi isimlerin giydiği o elbiseyi; şimdi de Çukur’un yıldızı Dilan Deniz Çiçek ve Doğduğun Ev Kaderindir’in yıldızı Demet Özdemir giyince güzel oyuncular pişti olmaktan kurtulamadılar.

Show TV’nin Çukur’u ve TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisi geçtiğimiz haftalarda sona ermiş olsa da; diziler sayesinde popülerlik kazanan oyuncular hala magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle de önceki haftalarda final bölümüyle ekranlara gelen Çukur’un son bölümü herkesin yüreğin yaktı geçti! Normalde diziden ayrılan Dilan Deniz Çiçek’in final bölümüne konuk oyuncu olarak dahil olması izleyenlerde ciğer bırakmadı. Birçok kişinin gözyaşlarına hakim olmadığı final bölümü sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

blank

Herkesin Üzerinde!

Ancak sosyal medyada konuşulan tek konu Çukur’un final bölümü değil elbette. Yazın gelmesiyle birlikte yavaş yavaş güney sahillerine doluşmaya başlayan ünlülerimiz; Koronavirüs pandemisi yüzünden evden çıkamadıkları 1,5 yılın acısını çıkartıyor! Partiler, doğum günleri, sezonluk kiralanan evler, yatlar, basılmalar, cesur pozlar! Instagram bugünlerde oldukça hereketli geçmeye devam ediyor.

blank

Bu kadar yoğun paylaşımların geldiği Instagram’da ara sıra pişti krizleri de yaşanmıyor değil. Özellikle bir elbise var ki, ünlüler camiasında onu giymeyen kalmadı resmen! İlk olarak Seda Bakan ve Berfu Yenenler’in üzerinde gördüğümüz bu kırmızı elbise; son olarak Demet Özdemir ve Dilan Deniz Çiçek tarafından giyildi. Bütün ünlü kadınlarımıza çok yakıştırdığımız elbiseyi bakalım daha kimlerin üzerine göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz