Meğer Ünlü Bir Oyuncuyla Berabermiş! Oğuzhan Uğur’un Son Paylaşımı Instagram’ı Ayağa Kaldırdı

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Meğer Ünlü Bir Oyuncuyla Berabermiş! Oğuzhan Uğur’un Son Paylaşımı Instagram’ı Ayağa Kaldırdı

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, eğlenceli programları kadar yıllardır süren yalnızlığıyla da biliniyordu. Son paylaşımı ise bir süredir ünlü bir oyuncuyla beraber olduğunu ortaya çıkardı!

Oğuzhan Uğur

Oğuzhan Uğur, neredeyse 10 sene önce yönetmenlik ve müzisyenlik deneyimleriyle tanınmaya başlayan bir isimdi. Daha sonra YouTube’da bir kanal açan Oğuzhan Uğur, özellikle 2017’den sonra hızla izleyici kitlesini büyütmeye başladı. “Budabi” ile başlayan serüven “BaBaLa TV” ve Onedio’daki programlarıyla devam etti. Zaman zaman siyasetçileri programında ağırlayan, tarihi olaylardan ve Türkiye’nin yakın geçmişinden bahseden Oğuzhan Uğur, sadece gülmekten fazlasını da vaat etti. Son olarak, “Exatlon” ile Netflix’te, “Dün Dündür” ile BluTV’de hayranlarıyla buluşmaya başladı.

Öte yandan, en sevilen YouTuberlardan biri olmasına rağmen özel hayatını gizli tutmayı başardı. Yıllarca aşk ve ilişkiler üzerine konuşan Oğuzhan Uğur’u neredeyse hiçbir sevgilisiyle göremedik! Bu konuda tam bir kapalı kutu olan YouTuber, yavaş yavaş magazin sayfalarının sürekli yazdığı “müzmin bekarlardan” birine dönüştü. Ne var ki, Oğuzhan Uğur’un son paylaşımı bu durumun artık değiştiğini gösteriyor!

Ünlü Bir Oyuncuyla Birlikteymiş

Oğuzhan Uğur, ünlü oyuncu Müjde Uzman ile seyahat ederken çektiği bir fotoğraf paylaştı. “Güneşin doğuşuuuuuuuğğ batışıııığğğığı farksız ?☀️” notuyla yaptığı paylaşım Instagram’da deprem etkisi yarattı. İkilinin arkadaşlarının yaptığı yorumlar, ortada bir aşk olduğunu belgelemeye yetti de arttı. Üstelik, Müjde Uzman da aynı anda aynı fotoğrafı paylaştı!

Müjde Uzman

“Muhteşem Yüzyıl” ve “20 Dakika” dizileriyle tanınmaya başlayan Müjde Uzman, “Kiralık Aşk”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ve “Savaşçı” sayesinde şöhretin zirvesine çıkmıştı. Bir süredir setlerden uzak kalan ünlü oyuncu, meğer aşka daha çok vakit ayırmayı seçmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz