Hastalığa Yakalandığı İddia Edilen Duygu Özaslan Zayıflıkla İlgili Twitter’da İçini Döktü: “Gerçekten zayıflamak isteyenler…”

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Hastalığa Yakalandığı İddia Edilen Duygu Özaslan Zayıflıkla İlgili Twitter’da İçini Döktü: “Gerçekten zayıflamak isteyenler…”

Fenomen Duygu Özaslan’ı bilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda Youtube kanalında kişisel yaşamla ilgili çektiği videolarıyla ünlenmişti. Şimdilerde kanalına çok önem vermiyor ama fenomenliğini hep koruyor.

Duygu Özaslan ara ara kendini hatırlatmadan edemiyor. Gerek Instagram’da yaptığı paylaşımlarla gerekse Twitter’daki gönderileriyle hemen olay oluyor. Takipçiler onu gözüne kestirmiş bir kere.

Birkaç gün önce yine bazı fotoğraflarla gündeme gelmişti. Kendi yayınladığı fotoğraflarla sosyal medyada yayınlanan fotoğraflar karşılaştırılmıştı. Takipçilerin gözünden kaçmaz, arada hemen bir fark olduğunu söylemişlerdi.

Meğer kendi paylaşımlarında çok zayıf görünen fenomen, sosyal medyaya sızdırılan gerçek görüntülerde o kadar da zayıf değilmiş. Tabii buna bir açıklama getirmeden durmadı Duygu. “Evet kilo aldım. Aslında bunu daha sonra söyleyecektim. Blimia Nervoza hastalığına yakalandım.” diye açıklamasını yaparken hastalıktan dolayı kilo aldığını iddia ediyor.

Duygu Özaslan, yazın başından beri paylaştığı fotoğraflarda hep fit bir vücuda sahipti. Takipçiler de sosyal medyada yayınlanan görüntülerden ve Duygu’nun açıklamalarından sonra bunların photoshop olduğunu anlamıştı. Fenomen Duygu, kilo almış halini paylaşmak istememiştir. Haliyle de fotoğraflarda birkaç dokunuş yapmıştır diye düşünüyoruz.

Takipçilerden gelen yorum ve mesaj yağmuruna dayanamayan Duygu Özaslan şimdi de Twitter hesabından içini döktüğü gönderileriyle gündeme geldi.

“Herkes bilerek ya da bilmeyerek birbirini triggerlayıp duruyor yapmayın bunu!” diyor Duygu. Belli ki yapılan yorumlardan ve bu tarz olaylardan oldukça sıkılmış.

Duygu, zayıflık konusuna da değiniyor gönderilerinde. Tatlı yemenin günah olmadığını söyleyerek artık bu takıntılarınızdan kurtulun demek istediği izlenimini alıyoruz ondan. Gerçekten zayıflamak isteyenlere formülü de veriyor: “Spor ve mutluluk!”.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz