Geçen Hafta Ölümden Dönen Enes Batur’un Bugün de Arabasının Camı Patladı! Yaşanan Olayları ise Nazara Bağladı!

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Geçen Hafta Ölümden Dönen Enes Batur’un Bugün de Arabasının Camı Patladı! Yaşanan Olayları ise Nazara Bağladı!

Youtube Türkiye’nin en çok abonesi olan ismi Enes Batur! Hiç videosunu izlememiş olan insanlar bile en azından ismini biliyor ünlü Youtuber’ın! Youtube’da ne kadar çok abone, o kadar çok kazanç anlamına geliyor. En çok kazanan fenomenler listesinde zirveyi zorlayan Enes Batur geçtiğimiz hafta Etiler’de lüks aracıyla yaptığı kazadan burnu bile kanamadan kurtulmuştu! Bugün ise; kırılan araba camının fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak, kazayı nazara bağladı!

Ağaca Çarpmıştı!

Ünlü Youtuber Enes Batur, en az çektiği videolar kadar lüks araba ve hız tutkusuyla da adından söz ettiriyor! Geçtiğimiz hafta babasıyla birlikte sabah saatlerinde 1 milyon 350 bin TL’lik aracıyla Etiler’de yol alırken; aniden direksiyonun hakimiyetini kaybederek önce yol üzerindeki bir ağaca, ardından da park halindeki bir araca çarparak durabilmişti!

Enes Batur Kaza

Lüks aracı kullanılamaz hale gelen Enes Batur ve babası, kazayı hafif sıyrıklarla atlattılar. Kazayı duyar duymaz Enes Batur’un yanına koşan isim ise sevgilisi Ecenaz Üçer oldu. Ecenaz Üçer, Enes Batur’a sarılarak sakinleştirmeye çalıştı. Kazanın ardından aracı çekilen Enes Batur, Ulus’ta özel bir hastaneye götürüldü ama doktorların uyarısına rağmen müşade altında kalmak istemedi ve hastaneyi terk etti.

1998 Fidan Dikecek!

Kazanın ardından yaşadığı şoku takipçileriyle paylaşan Enes Batur, Twitter üzerinden gelen bir yoruma çok sinirlendi! Gelen yorumda, Enes Batur’un bir ağaç kadar faydalı olmadığını söyleyen kişiye “1998 tane fidan dikeceğim, belki insanlıktan nasibini alırsın!” cevabını verdi!

Bugün de Arabasının Camı Patladı!

Geçen hafta yaşadığı şoku üstünden atamadan, yeni bir kaza yaşayan Enes Batur bu talihsizlikleri nazara bağladı!

Instagram storysinde neden patladığı belli olmayan araba camını paylaşırken; fotoğrafın üzerine birçok nazar boncuğu emojisi ve “Nazar” isimli bir şarkı da eklemeyi ihmal etmedi!

Enes Batur Arabasının Camı Patladı

Ardından takipçilerine “Merak etmeyin, iyiyim” açıklamasıyla yeni bir story paylaştı! Umarız bir daha tehlikeli olaylar başına gelmez Enes Batur’un!

Enes Batur story açıklama
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz